TEST: MARY KAY® Tekutý rúž s leskom

Tento hydratačný tekutý rúž s plne krycím leskom prepožičia perám intenzívnu, sýtu farbu. Pery budú hodvábne jemné a zvodné.

 

Ľahko, hladko a rovnomerne sa nanáša. Poskytuje dlhotrvajúce krytie. Udržuje pery jemné, hebké a hydratované. ,,Nechajte sa uniesť sýtou, jasnou farbou, ktorá vydrží. Je príjemná, rozmaznáva a zanecháva pery zvodné."

 

 

Tak znie oficiálny popis produktu. S niektorými vlastnosťami súhlasím, s inými, naopak, nesúhlasím. Nepíšem to rada, no toto je úplne prvý produkt z toho množstva, ktoré som už od značky Mary Kay vyskúšala a ktorý mi až tak nevyhovoval...

 

Testovala som: MARY KAY tekuté očné linky

mary-kay-paradise-calling

Zdroj: Shutterstock®

Dostupný je v dvoch odtieňoch - SUNBAKED, ktorý mám ja, a TROPICAL MANDARIN. Ja som na testovacie účely obdržala ten jemnejší odtieň. Pár takýchto NUDE odtieňov vo svojej zbierke mám, no posledné mesiace siaham skôr po výraznejších rúžoch a lesky idú bokom. Mám proste takú svoju obľúbenú ,,základňu", ktorú striedam. :)) Taktiež mám zopár rúžov s efektom lesku, avšak tie, na rozdiel od tohto, majú krytie oveľa intenzívnejšie.

 

Testovala som: MARY KAY Lash Love a Ultimate riasenky

mary-kay-sunbaked

Zdroj: Shutterstock®

Odtieň by mi, samozrejme, ani tak neprekážal, veď občas treba siahnuť aj po menej výraznejších. Nepáči sa mi však na ňom to, že ,,zalieza" do vrások, a to naozaj nevyzerá dobre. Skúšala som ho už nanášať na balzam aj na nenalíčené pery a výsledok bol totožný... Na perách nemám jedinú šupinku, ktorá by mohla narobiť ,,šarapatu" a nejako prekážať v aplikácii, takže to krytie ma naozaj sklamalo.

 

Inak k nemu nemám iné výhrady. Aplikátor je mäkučký, výborne tvarovaný a produkt sa dá pokojne naniesť aj bez pomoci zrkadla.

 

Testovala som: MARY KAY paletka štyroch očných tieňov

mary-kay-lesk-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Trochu mi ešte chýba nejaká pekná vôňa, ale to zase nie je podmienkou. No vôňa vždy poteší. :)

 

Nedajte sa však od kúpy odhovoriť, možno práve ten druhý odtieň je úplne iný a kryje pekne naplno. 

 

Ja mám v zálohe už niekoľko ďalších produktov, ktoré čakajú na zrecenzovanie, no už teraz vám môžem prezradiť, že to budú oveľa pozitívnejšie recenzie, ako je táto dnešná. :)

mary-kay-lesk-sunbaked

Zdroj: Shutterstock®

Galéria -

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

12.11.2015 20:24

asi by som zvolila iný odtieň, takéto farby moc nemám rada

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 16:06

skor už asi pre mladé slečny

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE