Oriflame - Nail Paint

Zázračná manikúra. S jarnou sviežosťou prichádza aj chuť skúšať nové veci a experimentovať. Vyskúšajte preto originálnu novinku, laky na nechty Nail Paint

S jarnou sviežosťou prichádza aj chuť skúšať nové veci a experimentovať.

 

Vyskúšajte preto originálnu novinku, laky na nechty Nail Paint, ktorých farba sa po nanesení priehľadnej vrstvy mení na tmavšiu. Buďte trendy a originálne! Laky Nail Paint a Podkladový a vrchný lak Nail Paint majú špeciálne zloženie, ktoré pri vzájomnom použití vytvárajú originálnu zmenu odtieňa. 

 

Oriflame - Nail PaintPodkladový a vrchný lak na nechty Nail Paint je zázračný priesvitný lak na nechty. Môže sa použiť ako podkladový lak, aby pigmenty z farebných lakov nesfarbili vaše nechty nepekným oditeňom, a zároveň vytvoríte hladký podklad. Použite ho aj ako vrchný lak na vytvorenie originálneho lakovania. 

 

Lak na nechty Nail Paint od Oriflame je špeciálny lak v trendových metalických odtieňoch. Po nanesení Podkladového a vrchného laku Nail Paint stmavne. Nenechajte si ujsť túto limitovanú edíciu a skúste tri nápadné odtiene: Purple, Pink alebo Plum 

 

Ako na to? 

Namaľujte jednu až dve vrstvy farebného Laku na nechty Nail Paint. Potom priesvitným Podkladovým a vrchným lakom Nail Paint vytvorte originálny vzor. Po zaschnutí miesto namaľované priesvitným lakom stmavne.

 

 

Oriflame - Nail Paint

 

 

 

 

 

3 komentárov
Stanka Adamčíková

Stanka Adamčíková

24.05.2013 14:10

pekné odtiene

Vaše meno:

Danka

Danka

05.06.2013 19:48

pekné odtiene za prijateľnú cenu s top coat určite vydržia dlho!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 17:34

krásne laky.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE