Paco Rabbane Black XS Be A Legend

BLACK XS BE A LEGEND pre ňu

„Čo robí legendu legendou?” Émilie Coppermann, ktorá vytvorila novú vôňu Black XS Be A Legend pre ženy si túto otázku kládla. Odpoveď prišla rýchlo: jedinečnosť, sila, čistota.
Aby zachovala čistotu, musela zostať verná DNA tejto silnej a návykovej vôni. Čemerica (jediná ruže, ktorá kvitne v zime), čierna vanilka (absolútne ženská), pačuli (zásadná vôňa sedemdesiatych rokov, mieru, lásky a beatnikov). Aby zakomponovala zmyselnú dimenziu, ktorá definuje legendu, obrátila sa Émilie Coppermann smerom k východu a pridala pochmúrny a mysteriózny oudový prášok. Je to vôňa ako žiadna iná – je to legenda.

BLACK XS BE A LEGEND pre neho

A čo s Iggym? Pravdepodobne Vám v mysli napadne tabak a motorkárska bunda s cvokmi. Keď Fabrice Pellegrin, autor pánskej verzie vône, počul slovo rock, okamžite cítil kožu, intenzívne a mužné nóty, ktoré spojil s nótami sviežimi. Citrón a škorica, spojená s vôňou cistu. Skombinoval surovú, mocnú a mužnú intenzitu vône lesnej zmesi s medom, aby zjemnil výsledný efekt a zapojil dvojznačnosť. Ďalej pridal kvet oranžovníku a získal výslednú zmes, ktorá je tak charakteristická pre tohto nestárnuceho chameleóna rocku. 
Punk a Pop.

FLAKÓNY


Ako sa môžete vyvíjať a zároveň zostať verný svojmu srdcu, svojej identite, svojej DNA?
To je základ legendy, ktorá sa mení, vyvíja, pretvára a silnie každým dňom. V tejto novej limitovanej edícii boli línie flakónu zaguľatené a farby sú jasnejšie. Fialový tieň na dámskej vôni dodáva flakónu nádych ženskosti. Flakón pánskej vôni je verný čiernemu štandardu, ale v matnejších tónoch.

Paco Rabbane Black XS Be A Legend for him and for her

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 18:44

nemala som ešte parfém tejto značky no raz vyskúšam

Vaše meno:

Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

10.05.2015 21:41

obaly pôsobia tak rebelsky...vôňa asi nebude iná :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 10:29

zaujímavá a vtipná reklama

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.02.2018 21:57

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE