TERRE D´HERMES oslavuje 10. výročie ikonickej pánskej vône

“Cítiť vôňu zeme, ležať v tráve a nechať sa očariť oblohou“ takto popísal slávnu pánsku vôňu z parfumárskej dielne Hermés jej tvorca a jeden z najlepších parfumárov na svete – Jean Claude Ellena. Vôňa v roku 2018 oslavuje svoje 10. výročie a pri tejto príležitosti dizajnéri Hermés vytvorili ikonický flakón vône.

„Eau“ medzi nebom a zemou

Hermes Terre D´Hermes eau de Parfum je príbeh alchýmie, divoká cesta nespútanými prírodnými živlami zeme a vody. Parfum Hermes Terre D Hermes Parfum ukrýva zmyselnú drevitú vôňu.
 
Vôňu Terre D´Hermes zložil slávny parfumár značky Hermés, Jean - Claude Ellena,  v roku 2006. Hermès je príbeh parfumu, ktorý prechádza prvkami  prúdiacimi k jej používateľovi tok zemskej energie: z krajiny do vzduchu a následne do vody. Terre d' Hermès muž stelesňuje svet Hermès v mužských podmienkach: presvedčenie, maskulinita, odvaha, diskrétnosť, jednoduchosť a zmyselnosť zároveň. „ Vôňa je vytvorená pre muža, ktorý stojí nohami pevne na zemi, ale jeho hlava je otočená k oblohe“ hovorí o svojom diele jej tvorca Jean - Claude Ellena.

Zaujme ťa: Premeňte svoju kúpeľňu na voňavé spa s Twilly d´Hermès le bain

TERRE D´HERMES

Zdroj: Shutterstock®

Najprv bola vôňa, až potom parfum

Terre d' Hermès toaletná voda je vôňa napísaná tónmi minerálnych a drevitých nôt, parfum je ukotvený koreňmi vetiveru a zahalený do živice, grapefruitu a pomaranča. Samotný flakón vône je ukotvený na zemi  a zdvíha sa až k nebu. Hnedá farba flakónu symbolizuje zem. Flakón vône bol navrhnutý dizajnérom Philippem Mouquetom a je postavený v tvare písmena " H ". K Edt verzii vône bola v roku 2009 vytvorená aj silnejšia verzia parfumu, Edp, ktorá ešte viac výraznými tónmi stelesňuje mužskú zmyselnosť.

TERRE D´HERMES

Zdroj: Shutterstock®

Za 10 rokov si vôňa dobila srdcia mužov celého sveta

Počas uplynulých 10 rokov  Terre d' Hermès chytil za srdcia mužov po celom svete a vôňa dnes patrí medzi najobľúbenejšie vône, ktoré očarili predovšetkým svojom unikátnosťou, originalitou a nádhernou vôňou. V Súvislosti s jej 10. výročím majú fanúšikovia vône možnosť vyskúšať špeciálnu slávnostnú limitovanú edíciu. Tá spočíva v unikátnom flakóne s rôznymi grafickými prvkami, ktoré su prepojením dizajnu vône počas uplynulých 10 rokov.

Vôňa v tejto verzii je dostupná ako Edt vo veľkosti 100 ml za 94 eur alebo Edp vo veľkosti 75 ml za 104 eur v parfumériách Marionnaud.

4 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

16.08.2018 08:21

Určite krásna vôňa

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

16.08.2018 19:30

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

20.08.2018 22:44

joj ten vyzerá dobre ,nepoznala som ho ale mrknem sa po ňom muž by sa potešil

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

25.05.2020 22:26

Určite je to krásna vôňa a stvorená na leto

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE