Kolínske vody Hermés colognes: Prenes sa do slnkom zaliatej záhrady

Značka Hermés v týchto dňoch celosvetovo uvádza výnimočné novinky - letné kolínske vody Hermés colognes, vytvorené najlepšími súčasnými parfumármi sveta. Ponorte sa do sveta mediteránskeho leta, voňavých záhrad, zlatistých pláži a letnej oblohy.

Hermès je luxusná francúzska módna značka založená v roku 1837 jej zakladateľom Thierrym Hermes-om. Pôvodne sa Hermès zameriaval na výrobu jazdeckých doplnkov, spoločnosť vyvinula v priebehu času luxusné kožené kabelky, šatky, doplnky, módu a vône.

Pre Hermès sa dobrodružstvo parfumov začína v roku 1951 s vôňou Eau d'Hermès, ktorú zložil Edmond Roudnitska, jeden z najväčších tvorivých umelcov vo svete vôní. Príchod Jeana-Claude Ellena, v roku 2004, do dielne Hermès, bol rozhodujúci krok. Jeden z troch najlepších parfumárov na svete, ako umelec emócií čuchu, estét, ktorý ide nad rámec rozsahu a materiálu, zdieľa pre Hermes svoj zmysel pre tvorbu unikátnych a jedinečných parfumov.

Zaujme ťa: TERRE D´HERMES oslavuje 10. výročie ikonickej pánskej vône

Eau de Citron Noir

Zdroj: Shutterstock®

Eau de Citron Noir

Nádherná citrusová vôňa Eau de Citron Noir z prestížnej dielne Hermés je tohtoročnou unisex novinkou, vytvorená slávnou parfumárkou Christine Nagel. Svieži citrusový kokteil namiešaný z kalabrijských citrónov s príchuťou ceylonského čierneho čaju a paraguajského drievka je očarujúcou kombináciou lahodného citrusového ovocia a voňavého korenia. Čierne limetky dodávajú vôni očarujúci lahodný finish, nádhernú tmavú farbu a tajomnú dymovú arómu.

Eau de Rhubarb écarlate

Zdroj: Shutterstock®

Eau de Rhubarb écarlate

Každá z unikátnych Hermès kolínskych vôd je príbeh dialógu, dokonalá súhra materiálu a farby. Teraz sa rodina kolínskych vôd rozrástla o nové, výnimočné vône a ich príbeh je opäť obohatený. Pre Christine Nagel, svetoznámu parfumárku, ktorej meno stojí za zrodom mnohých svetoznámych vôni a ktorá prijala ponuku pracovať pre Hermés, je nosiť vône priam dotykom, veľmi intímnym aktom, ktorý nemôže sklamať. S novou vôňou Eau de Rhubarb écarlate, vytvára jedinečnú a odvážnu sviežosť, ktorá je viac rastlinného charakteru s nádychom citrusov. Inšpiráciou k vytvoreniu vône bola čerstvá, lahodná rebarbora, rozvoniavajúca v domácej záhrade. Jej jedinečná dualita, ovocno-rastlinná, s dotykmi sviežeho korenia a záhradného ovocia, podčiarknutá bielym pižmom, spolu dotvárajú dokonale delikátnu vôňu.

Odporúčame: Premeňte svoju kúpeľňu na voňavé spa s Twilly d´Hermès le bain

Eau d' Orange Verte

Zdroj: Shutterstock®

Eau d' Orange Verte

Okrem dvoch noviniek, dostupných v parfumériách Douglas a Marionnaud, nájdete v ponuke aj obľúbenú kolínsku vodu Eau d' Orange Verte. " Eau d' Orange verte je vôňa pre Malého princa ukrytého v každom z nás. " hovorí parfumár Jean-Claude Ellena. Obľúbená unisexová kolínska voda bola inšpirovaná vôňou oroseného rána, táto vôňa vyniká jej neobvyklou sviežosťou. Koncipovaná ako explózia citrusových tónov a pomaranča sa pohráva s korením, lístkami citróna, mandarínky, mäty a čiernych ríbezlí. Eau d' Orange Verte odhalí celú jej alebo jeho zložitosť v jedinečnom kombinácii ovocia, korenia a pačuli.

Originálne vône a parfumy značky Hermés zakúpite v v parfumériách Douglas a Marionnaud.

3 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

02.09.2018 17:32

páčia sa mi tie krásne farebné flakóny a vône podľa popisu môžu byť zaujímavé...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.09.2018 16:38

Krásne hneď by som bralaurčite nadherné vôňe

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

08.10.2018 22:29

pekné flakony aj vône

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE