Vôňa Zippo The Original v novom dizajne

Vôňa Zippo The Original sa inšpiruje ikonografiou značky a prebúdza k životu notorický dizajn zapaľovača v štýle skleneného flakónu. Klasický a nadčasový dizajn teraz prichádza vo vynovenej verzii s dotykom modernosti a elegancie. Vôňa je venovaná mužovi milujúcemu život a slobodu.

 

Pri výbere doplnkov si volí autentické produkty odlišné od masovej módy, volí si doplnky, ktoré mu umožnia odlíšiť sa a vyzdvihnúť vlastnú osobnosť. Zippo The Original prichádza vo vzácnom sklenenom flakóne, ktorý nadväzuje na nový dizajnový koncept značky odštartovaný uvedením vône Zippo Mythos.

 

Vôňa Zippo The Original v novom dizajne

Flakón sa predstavuje v intenzívnom dymovom sivom odtieni s výrazným označením THE ORIGINAL v červenom odtieni príznačnom pre značku Zippo. Nový dizajn na jednej strane prináša modernú premenu flakónu, na druhej strane robí vôňu dostupnejšou a atraktívnejšou pre širší okruh mužov. Vonkajšie balenie odráža priamu nadväznosť na pôvodný vzhľad, avšak vo výraznejšom a modernejšom prevedení. Vôňa nadväzuje na mužné a silné hodnoty značky Zippo. 

 

Odporúčame aj: Rýchle a krásne vlasové tutoriály pre všetky dlhovlásky

Vôňa Zippo The Original

Zdroj: Shutterstock®

Tvorkyňou je jedna z najúspešnejších parfumérok vôbec, Alexandra Monet, nástupkyňa slávneho maliara. Zippo The Original je výraznou vôňou s dominantným bergamotom v úvode, bohatým kašmírom, lístkami pačuli a dymového vetiveru v srdci. Je to vôňa, ktorá definuje muža a prihovára sa k ženám.

 

 

Vôňu Zippo The Original v novom dizajne nájdete v predaji v parfumériách FAnn od marca 2017.

2 komentárov
benynka

benynka

05.05.2017 19:06

dobrý nápad na darček manželovi k meninám

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

01.01.2018 14:48

zaujímavý flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE