ZIAJA má prvý predajný ostrovček na Slovensku v Košiciach

V novembri 2014 otvorila spoločnosť Ziaja v Košiciach svoj prvý predajný ostrovček na Slovensku. Predajný ostrovček s názvom „Ziaja pre Teba“ víta zákazníkov modernými priestormi v minimalistickom dizajne a širokým sortimentom kozmetiky pre každého - dámy, pánov i deti.

 

Zákazníkov poteší vysoká kvalita kozmetických prípravkov za prijateľné ceny a získanie vernostnej karty už pri prvom nákupe nad desať eur. 

 

Spoločnosť Ziaja je poľský výrobca farmaceutík a kozmetiky vysokej kvality, na báze prírodných zložiek, určených pre tvár, telo a vlasy. Ide o rodinný podnik, ktorý založili v roku 1989 v Gdansku farmaceuti Alexandra a Zenon Ziaja. 

 

Odporúčame prečítať: Ziaja - Kolekcia pre citlivú pleť Sensitive Skin

ziaja predajňa v košiciach

Zdroj: Shutterstock®

Spoločnosť Ziaja vstúpila na slovenský trh v roku 2007 s prípravkami z línie Ziaja Kozie mlieko a Ziaja Prírodná oliva. Svoj sortiment ponúkala prostredníctvom menších nezávislých predajní, OD Tesco, 101 drogerie, Kaufland, Hypernova a internetového obchodu dobrakozmetika.sk. Spoločnosť Ziaja má v súčasnosti viac ako 120 predajní v Poľsku a ďalšie napríklad aj v Českej republike a Holandsku. Dňa 16.11.2014 Ziaja rozšírila svoju predajnú sieť o prvý predajný ostrovček s názvom „Ziaja pre Teba“ s plochou takmer 11 v Košiciach. „Ziaja pre Teba“ pripravila pre svojich zákazníkov aj vernostný program, pričom každý zákazník získava svoju vernostnú kartu už pri prvom nákupe nad desať eur. 

 

Odporúčame prečítať:  Ziaja Manuka Tree - na boj s akné

ziaja predajňa na slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Cieľom spoločnosti Ziaja je poskytovať najinovatívnejšie a pokrokové produkty vysokej kvality za konkurencieschopné ceny pre ženy, mužov a deti v každom veku. „Naše produkty získali veľa ocenení a vyznamenaní,“ priznáva Zenon Ziaja a dodáva, že „Ziaja má svoje vlastné výskumné, mikrobiologické, fyzikálno-chemické, výrobné laboratóriá a oddelenie kontroly kvality.“ Ziaja sa špecializuje na produkty starostlivosti o tvár (krémy, toniká, pleťové mlieka), o telo (sprchovacie gély, telové mlieka, telové maslá, balzamy) a produkty starostlivosti o vlasy (šampóny, kondicionéry, vlasové masky). Nechýbajú ani prípravky určené pre intímnu hygienu či antiperspiranty.

 

Odporúčame prečítať:  Nové gély na intímnu hygienu od Ziaja

ziaja predajňa na slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja pre Teba

OC Atrium Optima

Moldavská cesta 32

040 11 Košice

 

Otváracie hodiny:

pondelok – nedeľa: 9:00 – 21:00 hod.

3 komentárov
Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

10.12.2014 19:45

tam by som si vedela vybrať

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

10.12.2014 21:44

ten výběr je obrovský, já bych si určitě vybrala

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

11.12.2014 07:38

Krásny stánok, fakt je tam všetkého dostatok a je tak blízko mňa ;)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE