Ziaja - šafranová pomoc pre zrelú pleť

Aj vy máte pocit, že na vás svet tak trochu zabúda? Podaktorí, a najmä tí mladí, vás už hádžu do starého železa, no vy ste stále plná energie a chcete sa svojmu okoliu páčiť. Teraz môžete siahnuť po nových pleťových prípravkoch Ziaja Šafran, ktoré sú určené pre zrelú pleť 60+.

 

Ziaja Šafranová starostlivosť prináša denný, nočný krém a očný krém, lifting gél a micelárne čistiace mlieko.

 

Prípravky obsahujú výťažok červeno-zlatého šafranu a sú obohatené o kyselinu hyalurónovú a kolagénové peptidy. Výsledky testovaní na skupine žien po dobu 28 dní preukázateľne potvrdili ich účinnosť v oblasti vyhladzovania hlbokých vrások, hydratácie a zlepšenia elasticity pokožky.

Ziaja - šafranova pomoc pre zrelú pleť

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja Šafran Denný krém 60+ (50ml), 7,39 €

Vyhladzuje hlboké vrásky, navracia pleti mladistvý vzhľad a poskytuje ochranu SPF 6. Výrazne zlepšuje elasticitu pokožky a redukuje jej ochabovanie. Dlhodobo hydratuje a zabezpečuje hĺbkovú epidermálnu regeneráciu. Krém odporúčame nanášať a vmasírovať do pokožky tváre a krku. Je vhodný aj ako podklad pod make-up. Aktívne látky: červeno-zlatý šafran, kolagénové peptidy a kyselina hyalurónová. Výsledok testu: zníženie počtu vrások o 31% počas 28 dní. 

 

Ziaja Šafran Nočný krém 60+ (50ml), 7,39 €

Výrazne spevňuje pleť  a navracia jej mladistvý vzhľad. Intenzívne hydratuje a zabezpečuje hĺbkovú regeneráciu pokožky počas noci. Krém odporúčame vmasírovať do pokožky tváre a krku. Aktívne látky: červeno-zlatý šafran, kolagénové peptidy a kyselina hyalurónová. Výsledok testu: zníženie počtu vrások o 31% počas 28 dní.

Ziaja - šafranova pomoc pre zrelú pleť

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja Šafran Lifting gél 60+ (30ml), 5,89 €

Od momentu aplikácie výrazne vypína vrchnú vrstvu pokožky. Vyrovnáva nedokonalosti pokožky, ktoré sú spôsobené únavou. Vyhladzuje povrchové vrásky a výrazne pleť hydratuje. Odporúčame nanášať malé množstvo gélu na odlíčenú a čistú pokožku ráno aj večer a nechať ho vstrebať. Aktívne látky: červeno-zlatý šafran, kolagénové peptidy a kyselina hyalurónová. 

 

Ziaja Šafran Očný krém 60+ (15ml), 6,59 €

Koriguje vrásky očného okolia a zabezpečuje efekt rozjasnenia pokožky. Vypĺňa povrchové nedokonalosti pokožky hydratáciu v tejto oblasti. Krém odporúčame aplikovať v smere od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu a jemne ho vklepať do pokožky. Aktívne látky: červeno-zlatý šafran, kolagénové peptidy a kyselina hyalurónová. Výsledok testu: zníženie počtu vrások o 61% počas 28 dní. 

 

Ziaja Šafran Micelárne čistiace mlieko 60+ (200ml), 5,09 €

Je určené na dôkladné odličovanie očí aj pleti. Obnovuje prirodzené pH pokožky. Svojim zložením je vhodné aj pre tých, ktorých nosia kontaktné šošovky, alebo majú citlivé oči. Po aplikácií sa už nemusí oplachovať. Obsahuje protivráskové a hydratačné zložky a aktívnu látku červeno-zlatý šafran.a odstraňuje výraz únavy. Zároveň zlepšuje

1 komentár
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

01.03.2015 14:56

Určite super darček pre maminnu táto kozmetika je veľmi dobrá :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE