Inšpiruj sa: Celebrity ti ukážu, aké sú TOP jesenné mejkap trendy!

Slnečné lúče hrejú čoraz menej, a to je jasný signál toho, že ročné obdobia si vymieňajú službu. Leto odchádza a na trón si sadá kráľovná jeseň, ktorá sa rozhodne v znamení prirodzenosti v líčení niesť nebude. Výrazné lícenky, husté riasy, farebné linky a ešte omnoho viac... Aké sú TOP jesenné mejkap trendy, ktoré tento rok musíte otestovať? 

Sýte farby, výrazné tvary

Vo svete mejkapu to chodí tak... Akonáhle určitý trend predvedie niektorá z celebrít na červenom koberci v Hollywoode, chcú to otestovať všetky ženy. A myslíme tým aj celebrity, ale aj celkom bežné ženy, akými sme aj my, krásky z komunity KAMzaKRÁSOU. Preto sme po tie najhorúcejšie (aj keď podľa ročného obdobia by sme zrejme mali písať najchladnejšie) mejkap trendy jesene roku 2019 išli priamo na sociálnu sieť Pinterest a pátrali sme po tom, ako ich nosia veľké svetové hviezdy. A že sa je na čo pozerať! Presvedčte sa o tom v našej GALÉRII, v ktorej nájdete 8 najväčších jesenných trendov v mejkape. Ktorý si vyberiete a zahrniete do každodennej beauty rutiny vy?

Pozri aj: Manikúra s korytnačím vzorom: Trend, ktorý poblázni aj teba

Galéria:

1. Grafické linky ako Gigi

Čierne linky túto jeseň naberajú úplne nový rozmer. Mačacím linkám, ktoré azda nikdy nevyjdú z módy, dajte týchto pár mesiacov pokoj a skúste ich trochu pozdvihnúť na vyšší level. Nosia sa prázdne linky rôznych tvarov a rozhodne nielen pri línii rias, ale po celom pohyblivom viečku. Inšpirovať sa môžete napríklad modelkou Gigi Hadid, ktorá to s mejkapom rozhodne vie.

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

23.09.2019 07:30

Naozaj sa je na čo pozerať, vďaka za inšpiráciu!

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

23.09.2019 08:46

Tie grafické linky Gigi Hadid sú super.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

01.11.2019 08:39

Celebrity- perfektný profesionálny Make Up .

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

11.11.2019 18:32

Spotený mejkap sa mi vôbec nepáči a Lady Gaga tiež vyzerá ako chorá

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE