Poznáme skrášľovacie metódy pre zaneprázdnené ženy! Aké to sú?

Život mnohých žien je veľmi rýchly. Špeciálne pre mladé aktívne mamičky, ktoré chodia do práce. Rovnako tak ženy pracujúce v biznise, ktoré majú milión povinností.

 

Tieto dámy musia ranné rituály radikálne skrátiť. Tipy na skrášľovacie metódy pre zaneprázdnené ženy pomôžu nielen uponáhľaným ženám, ale všetkým nám, ktoré z času na čas zaspíme do práce. 

 

Nechávame si lepiť umelé riasy v salóne krásy, tetujeme si obočie a pery, všetko iba preto, aby sme ráno ušetrili 10-15 minút z času na kávu či pokojné raňajky. Existujú aj ďalšie vychytávky zaneprázdnených žien, s ktorými budú ranné prípravy oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Ak patríte medzi dámy, ktoré večne nič nestíhajú, tieto tipy sú určené práve vám. Ráno si budete môcť ukradnúť viac času pre seba, či už na dlhšie leňošenie v posteli alebo pokojný odchod z domu. 

 

Pozri tiež: Máš mastné očné viečka, na ktorých nič nedrží? Vyskúšaj toto!

busy ženy

Zdroj: Shutterstock®

SKRÁŠĽOVACIE TIPY PRE ZANEPRÁZDNENÉ ŽENY

1. Multitasking v sprche

Ovládate kroky starostlivosti o pleť? Určite viete, že pre krásnu pleť potrebujete kvalitné čistenie v podobe toník a krémov. Nehovoriac o aplikácii výživného séra, ktoré musí na tvári istý čas pôsobiť. Potom nasleduje umývanie vlasov a opäť prípravky, ktoré účinkujú vo vlasoch. Každý skrášľovací úkon trvá. Uponáhľané ženy majú perfektne prepracovaný time management. Dokážu robiť niekoľko vecí naraz.

 

Napríklad aj v sprche. Naneste si šampón na vlasy, ktorý následne zmyjete. Naneste kondicionér a zároveň vyčistite pleť prípravkom 3 v 1 (pleťový krém, tonikum a maska v jednom). Zmyte kondicionér a čistiaci prípravok z pleti. Aplikujte na vlasy masku a zatiaľ si vyčistite zuby. Zmyte z vlasov masku a naneste pleťové sérum a krém. Sérum sa v teplej sprche dostane do pokožky rýchlejšie, preto nemusíte dlho čakať, kým si natriete krém. Super, v sprche ste vybavili pleť, telo, vlasy aj zuby. 

 

Pozri tiež: Vyhraj boj s vypadávaním vlasov s týmito účinnými domácimi maskami

2. Suchý šampón je náš hrdina

Čo s tým, keď sú vlasy mastné a času je málo? Nevadí, existuje statočný hrdina -  suchý šampón. Nasprejujte na korienky vlasov a poriadne ich prečešte kvôli suchým bielym čiastočkám, ktoré zvyknú vo vlasoch zostávať. Vlasy budú o pár sekúnd opäť čisté a voňavé. 

príprava makeupu

Zdroj: Shutterstock®

3. Rýchly make-up

Zobudili ste sa neskoro, no odísť z domu bez "farbičiek" na tvári je pre vás vylúčené? Nevadí! Majte po ruke rúž, sprej na vlasy a špirálu. S rúžom vykúzlite farbu na líčkach, a zároveň zvýraznite pery. Špirálou nalíčite nielen riasy, ale viete si ňou vytvoriť aj jemnú linku na hornom viečku.

 

Postačí, keď ju budete nanášať čo najbližšie k oku tak, aby ostalo trochu farby na sliznici horného viečka. Zvýrazníte oči tak, akoby ste mali namaľovanú jemnú linku. Sprejom na vlasy upravíte nielen korunu krásy, ale rovnako tak obočie. Budete k tomu potrebovať iba vatovú tyčinku. Nasprejujte tyčinku sprejom a prejdite ňou po obočí. Udržíte ho po celý deň v peknom tvare.

 

Pozri tiež: Tento prírodný olej ti zabezpečí rýchly rast vlasov a rias! Skús ho!

5 komentárov
benynka

benynka

14.10.2017 11:15

ten multitasking v sprche ma dostal...keď ráno zaspím tak si nebudem dávať masku na vlasy a sérum na tvár, vlastne vtedy sa ani nestihnem sprchovať

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

14.10.2017 15:10

Super nápady.. ;-)

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

17.10.2017 09:04

šup šup.... a ideššššššššš

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 19:39

super

Vaše meno:

Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

02.12.2018 19:56

dobre napady, hlavne pre tych ktori nechcu skoro vstavat kvoli mejkapu :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE