Trendy v líčení na jeseň 2014

 

Roku 2014 vládne farba Radiant Orchid - žiarivá orchideová fialová. Tá dominuje najmä pri oblečení a doplnkoch (tašky, topánky, bižutéria). Skúste však experimentovať s tieňmi, rúžmi a lakmi v tomto odtieni. A určite aj na jeseň!

 

 

 

Podľa výkonnej riaditeľky Pantone Color Institute Leatrice Eiseman chrakterizujú tohtoročné jesenné trendy atypické a rafinované kolekcie farieb a ich kombinácií, neobvyklých pre jeseň. Červená, orchideovo fialová, sivá modrá, zelená či žltá – ich kombinácia vám pomôže vytvoriť pestrú paletu a budete sa niesť na módnej vlne.

 

 

PERY

 

 

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: Nerovnosti pier vyplňte kontúrovacou ceruzkou. Použite rúž s intenzívnymi farebnými pigmentmi, tie dodajú perám sýtu a žiarivú farbu. Nezabudnite na intenzívny lesk.

 

 

 

 

Sýte pery dokážu oživiť jednoduchý outfit, vyniknú pri čiernobielej kombinácii, oči zostávajú v pozadí. Vyberte si rúže Longlasting Lipstick v odtieňoch sýtej orchideovej fialovej a výraznej červenej.

 

 

 

 

 

OČI

 

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: Ako základ použite dlhotrvajúcu bázu pod očné tiene. Zintenzívni a predĺži kvalitu líčenia, čo oceníte počas daždivých jesenných dní. Minerálne očné tiene s trblietavým efektom aplikujte pod obočie, tmavý očný tieň na celé pohyblivé viečko a fialový do stredu viečok. Vytvorte výraznú čiernu očnú linku smerom k spánkom. Nezabudnite na riasenku.

 

Metalické odlesky očných tieňov BonBon vyniknú, keď ich aplikujete na vlhko. Použite ich pri dymovom líčení na pohyblivé viečko. 0dtiene vzácnych kameňov zabezpečia perlové sypké očné tiene s leskom. Matné očné tiene sú ideálne pre denné líčenie – napríklad očné tiene Satin Duo.

trendy jesenného líčenia 2014

Zdroj: Shutterstock®

Nahé líčenie zabezpečí rozjasnenú pleť. Ľahká krémová textúra Hľuzovkového make-upu so stredným krytím okamžite splynie s pleťou, zjednotí ju a oživí jej farbu. Vytvorí „nahý“, absolútne prirodzený a bezchybný vzhľad, zakryje nedostatky, vrásky či linky. Rozjasňujúca paletka, skrášľujúce fluidy Day Light a Fresh Rose zvýraznia a modelujú kontúry tváre.   

nahé líčenie dermacol

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.dermacol.sk

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

31.08.2014 09:14

krásn líčenie ale určite nie na bežné nosenie

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

31.08.2014 15:14

dobré na išpiráciu

Vaše meno:

Lenka

Lenka

31.08.2014 21:08

Fialová je moja farba :-)

Vaše meno:

Stanislava

Stanislava

31.08.2014 22:07

veľmi výrazné líčenie...len pre príležitosť

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

01.09.2014 21:28

dosť výrazné líčenie ale jej pristane

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

09.09.2014 11:24

pekné fialové tiene,ktoré dajú vyniknúť očiam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.10.2014 17:46

vyzerá to senzačne :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE