Inšpirácia na zimnú manikúru: TOP farba a dizajn pre rok 2019

Opäť nastal ten čas v roku, kedy sa všetci tešíme na príchod vianočných sviatkov. Sviatkov radosti a pokoja, počas ktorých si niektorí z nás doprajú týždeň niekde na chate spojený s lyžovačkou a niektorí si doprajú zaslúžený oddych. Ak sa nechystáte uniknúť pre zimou niekam do trópov, tak už určite začínate premýšľať nad vianočným upratovaním a pečením všetkých tých zákuskov, po ktorých budete odfukovať pri sledovaní vianočných rozprávok.

Čas vianočný sa blíži a rovnako ako vyzdobujete svoju domácnosť, tak môžete vyzdobiť svoje nechty zimnými vzormi, ktoré sú tento rok trendy. No pred tým, než sa vrhnete na akékoľvek dizajnovanie a tvorenie vašej zimnej manikúry, tak majte na pamäti, že žiadny lak nebude vyzerať dokonalo na krehkých nechtoch so zádermi na prstoch. Chladné počasie a studený vzduch je smrteľnou kombináciou aj pre naše ruky. Toto počasie robí nechty krehkými a spôsobuje vysúšanie pokožky rúk, v dôsledku čoho sa olupuje kutikula nechtov. Preto doprajte svojim rukám a nechtom hydratáciu prostredníctvom krému na ruky a raz za čas im dožičte aj ozdravovaciu kúru v podobe zábalov alebo kúpeľa.

Inšpirácie na zimnú manikúru

Pri zimnej manikúre si môžete vybrať hneď z viacerých farieb, ktoré s týmto mrazivým obdobím ladia. Môžete použiť minimum farieb – teda len jednu na všetky nechty, ale môžete zvoliť aj rôzne odtiene lakov, teda každý necht môžete nalakovať inou farbou. A vôbec sa nemusíte obmedzovať! Vyhnite sa jedine neónkam, tie si nechajte radšej na leto. No ak by sme mali byť konkrétnejšie, tak zelená, červená, biela, fialová, modrá, zlatá, strieborná, nude – to sú najideálnejšie farby na zimnú manikúru.

Pamätajte tiež na to, že všetko, čo sa trbliece, je zimné. Preto aj na svoje nechty môžete pridať trblietky, ktorými si vytvoríte zimný dizajn. Dokonca im dodáte nádych luxusu, preto sú trblietky skvelou voľbou.

Pokiaľ ide o vzory, tak všetko zimné a vianočné je povolené. V prvom rade to sú snehové vločky a v tom druhom vianočné stromčeky, darčeky, zvončeky, Mikuláš, soby... Inšpirujte sa nasledujúcou galériou a vyberte si dizajn, ktorý vás zaujme najviac!

Odporúčame: Nevhodné vianočné darčeky: Na tieto radšej rýchlo zabudni

Galéria:

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

03.12.2019 06:47

Krásne inšpirácie; všetko, čo sa trbliece, je zimné!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.12.2019 17:40

krásne, vianočné...

Vaše meno:

Nikuš Zelinková

Nikuš Zelinková

03.12.2019 21:07

Tie farby sú top ! :)

Vaše meno:

Matej Varga

Matej Varga

05.12.2019 19:22

Pekné :-)

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

06.12.2019 16:47

krásne, škoda ich skryť do rukavíc

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE