Je čas na živšiu manikúru! Pozri, aké sú letné nechtové trendy 2019

Vedeli ste, že mnohí muži uvádzajú ako to, čo si všimnú na žene ako prvé, práve nechty? Ako jeden z najodstrašujúcejších elementov na žene, ktorú práve spoznali, uvádzajú (na počudovanie) olúpaný lak na nechtoch! Možno sa vám to, milé krásky, zdá ako nonsens, no je to pravda. Aj keď je možno opačné pohlavie troška čudné, mať dokonalú manikúru nie je vôbec od veci, a to najmä vtedy, keď svojho princa na bielom koni ešte len hľadáte. Buďte v obraze a pozrite sa, aké sú letné nechtové trendy 2019. Tie budú IN ešte aj počas babieho leta…

Farby leta

Tak, ako každé leto, aj v tomto roku sa nosia žiarivé farby. Rozdiel je len v tom, aké sú tie najmodernejšie. Tmavé odtiene lakov na nechty teda nechajte na poličke v drogérii a doma si ich uchovajte na zimné mesiace. Ani u vašej dvornej manikérky po čiernej, tmavomodrej, šedej ani bordovej nesiahajte. A ako nájsť to pravé orechové? Pripravili sme pre vás 5 TOP manikúrových trendov leta 2019, čo sa tvaru nechtov, farieb aj vzorov týka.

Inšpiruj sa: Podmanivé bledo ružové a rose gold vlasy: Ktorým dáš prednosť?

Žltá je všade...

... a mala by byť aj na vašich pazúrikoch, ak už nie po celý rok, tak aspoň toto leto. Či už zvolíte pastelovú žltú, ktorá je oveľa jemnejšia a romantickejšia, alebo sýtu žltú ako slniečko, v kurze budete v oboch prípadoch. Žltá letí v interiéroch, na šatách a aj na nechtoch. A my už len čakáme, kedy budú ulice brázdiť žltohlaví exoti.

Pozri aj: Inšpirácia na letnú manikúru: Toto na nechtoch tento rok frčí!

2 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.08.2019 19:10

Skvelý článok.

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

29.08.2019 12:15

Stačia mi vlastné nechty, krátke, pastelové. Nechápem nositeľky pazúrov

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE