Svieža letná manikúra: Čo je v kurze toto leto?

Pastelové, neónové farby, trblietky na nechty – to je presne to, čo potrebujete toto leto. Samozrejme, pokiaľ chcete byť hviezdou leta. Je prirodzené, že sa chcete v týchto vysokých teplotách zbaviť každej časti oblečenia. Nezabúdajte však byť štýlová a kreatívna pomocou dokonale upravených nechtov. Nebráňte svojej fantázii a prejavte svoj jedinečný štýl. Bude to taká vaša malá pečiatka.

Odporúčame: Univerzálne cesto na pizzu i žemle: Len zo 4 surovín!

pastelový lakt na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Pastelové farbičky

Broskyňová, levanduľová, mätovo zelená alebo svetlo modrá farba sú vládcami tohto leta. Vo farbách zmrzliny, aj takto by sa dali nazvať tieto letné farby. Vďaka týmto farbám budete pôsobiť sofistikovane a jednoducho. Pastelové farbičky majú jedno veľké plus, hodia sa k väčšine letného oblečenia. Ak patríte do skupiny dobrodružnej povahy, môžete si skúsiť nalakovať každý jeden necht inou pastelovou farbou. Alebo sa pokúste vytvoriť populárny ombré look.

neonové nechty

Zdroj: Shutterstock®

Neónové svetlá

Začiatky tohto trendu s pokojom môžeme pripísať minuloročnému letu. Tento look pretrváva našťastie aj dodnes. Vyberte si svoju obľúbenú neónovú farbu a okamžite získate nezabudnuteľnú letnú manikúru. Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu skúste tieto farby kombinovať s jednoduchým bielym oblečením, aby ste predišli „predávkovaniu“ neónkami.

Pozri aj: Pozor na otravu potravinami! Ako rozpoznať prejavy botulizmu včas?

nechty s trblietkami

Zdroj: Shutterstock®

Roztomilé trblietky

Ak ste si do nedávna mysleli, že trblietky sú vyhradené pre obdobie Vianoc a osláv Nového roka, ste na omyle. Použite zlaté alebo strieborné trblietky cez pastelové farby. Vyčaríte neodolateľný letný outfit pre vaše nechty. Ak máte pocit, že máte na sebe veľa trblietok, môžete si skúsiť naniesť trblietky len na jeden necht, napríklad na prstenník.

letné nechty

Zdroj: Shutterstock®

Manikúra, ktorá je dávno OUT

Jednoznačne sa vyvarujte čiernej a iným tmavým farbám! Budeme ich mať dosť na jeseň a zimu. Čo môže byť krajšie v lete ako nechty pripomínajúce zmrzlinu alebo krásne exotické vtáky? Dlhé a špicaté nechty sa rovnako už nenosia. Avšak, môžete ich použiť ako zbrane. Ak predsa len nedáte dopustiť na dlhé nechty, pokúste sa o sofistikovanejší a nenápadnejší tvar. Francúzska manikúra so zdobením? Ak nie ste nevesta, radšej sa im vyhnite. Tento trend nie je vhodný na každý deň.

Nakoniec je to všetko o zábave. Jednoducho chyťte fľaštičku laku na nechty a neváhajte ukázať umelca, ktorý sa vo vás skrýva. Pastelové alebo neónové farby? Alebo radšej trblietky?

Odporúčame: Bolesť chodidiel nie je vždy z nevhodných topánok! Čo znamená?

4 komentárov
Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

02.07.2013 12:38

krasne nechtky....prave som opat zvysila zasoby lakov :D

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

05.08.2013 09:38

pekné nechtíky mám rada tmavo červený a hnedý lak

Vaše meno:

Danka

Danka

17.08.2013 13:40

Toto leto som mala na nechtoch, toľko farieb, toľko rôznych lakov, ako nikdy a prišla som aj na to, že netradičné farby na nechtov vyzerajú nikedy krajsie ako su stále klasiky :)

Vaše meno:

helena kravcová

helena kravcová

29.08.2013 11:47

velmi pekne farby...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE