ANTI-AGING starostlivosť: Dosiahni mladistvý vzhľad so správnou starostlivosťou

V určitom veku, začíname riešiť výrazne prejavy starnutia na našej pleti. Vrásky, ochabnuté kontúry, pigmentové škvrny, strata elasticity. A v hlave nám začína biť na poplach. Čo s tým? Musím sa zmieriť s tým, že na mojej tvári bude každým rokom pribúdať stále viac vrások? Nie, nemusíte! So správnou prírodnou anti-aging starostlivosťou dokážete zastaviť, dokonca eliminovať známky starnutia a omladnúť. Spolu so značkou ANNEMARIE BÖRLIND vám prinášame niekoľko rokmi osvedčených tipov, ako zastaviť starnutie a omladnúť. 

Odporúčame: Tajomstvá pleti Karin Haydu: Aký je jej recept na krásu a zdravie pleti

anti-aging starostlivosť ANNEMARIE BÖRLIND

Zdroj: ANNEMARIE BÖRLIND

Kvalitná anti-aging kozmetika je základ

Nepodceňujte výber vašej anti-aging kozmetiky. Nesprávne zvolená kozmetika vám nielenže nepomôže s výraznými prejavmi starnutia, ale môže ho aj nepríjemne urýchliť, prípadne pokožku ešte viac dehydrovať a oslabiť. Na to, aby ste eliminovali vrásky a sprievodné prejavy starnutia, potrebujete kvalitné prírodné ingrediencie, ktoré dokážu urobiť s pleťou divy. Čo to vlastne znamená?

Anti-aging starostlivosť znamená, že bojuje proti fyziologickým procesom, ktoré sa aktuálne odohrávajú v pleti. Úlohou rastlinných anti-aging látok je teda aktivovať tvorbu elastínových a kolagénových vlákien v pokožke. Tie sa vekom, nedostatkom hydratácie, oxidačným stresom a nesprávne zvolenou starostlivosťou lámu. A keď sa už aktivuje tvorba týchto vlákien, anti-aging ďalej znamená, že pleti sa prostredníctvom kvalitného anti-aging produktu dodáva dostatok hydratácie, výživy a starostlivosti, ktorú v tomto veku potrebuje. Ale ako nájsť správny krém, u ktorého budete mať istotu, že vám toto všetko zabezpečí?  Výsledky kvalitnej anti-aging starostlivosti sú totiž vidieť už po niekoľkých týždňoch! 

anti-aging kozmetika

Zdroj: ANNEMARIE BÖRLIND

Hľadajte anti-aging starostlivosť u osvedčených značiek s preukázateľnými výsledkami

Vytvoriť skutočne účinnú anti-aging starostlivosť nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Na to, aby anti-aging kozmetika fungovala, musí prejsť rokmi výskumu pokožky, jej potrieb a fyziológie. A to ešte nehovoríme o jej zložení. Pretože to je alfou a omegou, ktorá rozhodne, aké výsledky anti-aging kozmetika prinesie. Správne zloženie musí byť vo veľkej miere kompatibilné s pleťou, aby dokázala prejsť do hlbších vrstiev pleti.

A čo je molekulárnou štruktúrou najbližšie našej pokožke? Rastliny! Nie minerálne oleje, nie parabény ani syntetické zložky vytvorené v laboratóriu. S našou pleťou nemajú nič spoločné a ešte si nimi môžete aj nepekne uškodiť. Keď by sme si to mali zhrnúť, najlepšou voľbou pre našu pleť je prírodná kozmetika, ktorá je našej pleti prirodzená.

NATUROYALE pleťová starostlivosť

Zdroj: ANNEMARIE BÖRLIND

Značka prémiovej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND sa už 60 rokov venuje výskumu pleti a účinkom prírodných ingrediencií. Jej zakladateľka, Annemarie Lindner, venovala celý život anti-aging líniám tejto značky a ich účinnosti. Preto anti-aging línia SYSTEM ABSOLUTE a liftingová línia NATUROYALE od ANNEMARIE BÖRLIND patrí medzi vlajkové lode tejto značky. Spájajú najnovšie poznatky o anti-aging kozmetike spolu s najúčinnejšími ingredienciami, ktoré nájdete v prírode. Vedeli ste, že exkluzívne iba v liftingovej línii NATUROYALE od ANNEMARIE BÖRLIND nájdete hľuzovku bielu, ktorá je diamantom v starostlivosti proti starnutiu?

Anti-aging línia SYSTEM ABSOLUTE obsahuje inovatívny anti-aging komplex

Značka ANNEMARIE BÖRLIND prišla s inovatívnym anti-agingovým komplexom 3D MATRIX. Vzali molekuly cukru zo zelených rias a vložili ho do gélovej substancie zo stromu tara. Zelené riasy sú bohatým zdrojom proteínov, sacharidov a lipidov, ale ich najsilnejšiu zložku tvorí práve cukor. 

línia SYSTEM ABSOLUTE

Zdroj: ANNEMARIE BÖRLIND

Tento anti-aging komplex je vytvorený tak, aby sa účinné látky z krému uvoľňovali do pleti postupne a tým sa starali o nepretržitú anti-aging starostlivosť, čo znamená vytváranie nových elastínových a kolagénových vlákien a regenerácia poškodených buniek. Je posilnený o výťažok z vachty trojlistej, ktorá posilňuje tvorbu elastínových vlákien, chráni pleť pred účinkami voľných radikálov a je zdrojom vitamínu C. A stojí za to spomenúť aj čerešňový olej s vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín, ktorý posilňuje pokožku a chráni ju pred stratou vlhkosti.

Liftingová línia NATUROYALE je obohatená o bioliftingový inovatívny komplex

Vedci v börlindských laboratóriach vytvorili inovatívny bioliftingový komplex, ktorý je hlavnou účinnou zložkou línie NATUROYALE od ANNEMARIE BÖRLIND. Tvorí ho hľuzovka biela, ktorú nájdete exkluzívne iba v ANNEMARIE BÖRLIND, botanická kyselina hyalurónová z rôsolovky a komplex vitamínov. Poďme sa na tento liftingový komplex pozrieť bližšie.

Hľuzovka biela patrí medzi diamant v liftingovej starostlivosti. Ide o veľmi drahú prírodnú ingredienciu, ktorú nájdete iba v ANNEMARIE BÖRLIND. Hľuzovka biela je najdrahšia jedlá huba s vysokým podielom dôležitých aminokyselín a vitamínov skupiny B. Hovoríme o nej ako o prírodnom liftingu, pretože dokáže liftovať a spevňovať našu pleť. Hľuzovky majú navyše polyfenolové antioxidačné vlastnosti a môžu potenciálne regenerovať poškodené bunky. Obsahujú antioxidanty, ktoré chránia pleť pred poškodením vplyvom voľných radikálov.

línia NATUROYALE

Zdroj: ANNEMARIE BÖRLIND

Bioliftingový komplex v línii NATUROYALE od ANNEMARIE BÖRLIND poskytuje pleti liftingovú omladzujúcu starostlivosť, aktivuje v nej prirodzenú tvorbu kolagénu a elastínu, čím eliminujú vrásky a napomáhajú pleti udržať si mladistvý a svieži vzhľad. Línia NATUROYALE poskytuje liftingovú starostlivosť, ktorá napína ochabnutú pleť, dodáva pleti vitamíny a aminokyseliny, čo zabezpečí komplexnú starostlivosť o zrelú pokožku. 

Anti-aging starostlivosť, ktorá prináša viditeľné účinky

Značka prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND prináša prémiovú anti-aging a liftingovú starostlivosť, ktorá je výsledkom 60 rokov výskumu pleti, jej potrieb a účinných prírodných zložiek s preukázateľnými výsledkami. Výsledkom je anti-aging starostlivosť SYSTEM ABSOLUTE a liftingová starostlivosť NATUROYALE, ktoré patria medzi špičku pleťovej prírodnej starostlivosti. 

Neprehliadni: TEST: Annemarie Börlind 2-fázový hyalurónový shake

1 komentár
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.12.2020 18:56

Veľmi zaujímavý komplex, vďaka za článok!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE