Dokonalý mejkap? Vyskúšajte tajné triky topmodeliek!

Sú krásne, sexi a vyzerajú skvele na každej fotografii. Modelky.

 

Bájne bytosti, pri pohľade na ktoré sa občas my ženy cítime dosť závistlivo. Poznáte ich tajné tipy a triky, ako vyzerať dokonalo ? Základom je krásna pestovaná pleť. Poradíme, ako ju dosiahnuť. 

Osviežujte si tvár minerálnymi sprejmi

 

Toto robí každá modelka. Aj keď je nalíčená, vždy v kabelke nosí termálnu vodu v spreji a čas od času si osvieži tvár. Maličký trik, obrovský účinok. Mejkap potom nepôsobí ako maska, pleť dostane potrebnú dávku vody obohatenú o minerály. Budete vyzerať sviežo a pestovane.

 

 

Hydratujte! Zvonku i zvnútra

 

Možno nudné, možno otrepané. Ale pravdivé. Treba piť veľa čistej vody. Istý magazín urobil experiment so ženami, ktoré pili málo vody. Mali za úlohu piť aspoň tri litre vody denne. Neskôr sa zverejnili ich fotky pred a po tejto hydro- kúre. Výsledky boli ohromujúce. Veľkú službu vám urobí aj pohár teplej vody s citrónom na lačný žalúdok. Vyskúšajte ! 

 

Odporúčame prečítať: Čajovníkový olej a jeho využitie

pitný režim

Zdroj: Shutterstock®

Nie je olej, ako olej

 

Je veľmi dobré zaradiť čisté, prírodné oleje do svojho života. Požívať ich zvnútra, ale aj používať zvonku. Olivový olej je neoceniteľný pomocník v kuchyni. Vaše vlasy ho ocenia tiež. Kokosový olej zas ocení vaša pokožka. Možností je veľa. Marhuľový olej, argánový... stačí si len vybrať.

 

 

Odlíčiť sa pred spaním

 

Toto je pre modelky mantra. Ich tvár a telo ich živia. Odlíčenie pred spaním je nutnosť. Už aj jedna noc s tým, že idete spať nalíčená, vám na tvári môže narobiť obrovské škody. Upchaté póry, mdlá, sivá pleť. Takže, tých 10 minút si určite nájdite. A keď odlíčenú pleť potešíte dobrým nočným krémom, určite sa vám odvďačí. 

odličovanie

Zdroj: Shutterstock®

Spánok

 

Na ten modelky prisahajú. Aspoň 8 hodín. Zbavíte sa povädnutej pleti, kruhov pod očami a ako bonus budete oddýchnuté a zrelaxované. Spánok je úplne zadarmo a je pre každého.

 

 

Zdravo jedzte

 

Nie, modelky nejedia zdravo iba kvôli figúre. Jedia zdravo najmä kvôli krásnej pleti. Hlávkový šalát, špenát, kel. Málo, resp. žiaden cukor. Chudé mäso v kombinácii so zeleninou. Celozrnné pečivo. Budete mať pleť ako bábätko. 

 

Odporúčame prečítať: Svadobné kytice - aktuálne trendy inšpirácie

zdravé jedlo

Zdroj: Shutterstock®

Menej je viac

 

V mejkape. Prečo si asi modelky užívajú dni, keď nie sú nalíčené a aj tak vyzerajú božsky? Práve preto, že sa o svoju pleť dokonale starajú a teda mejkap nepotrebujú. Preto vám postačí krycí krém a jedna – dve vrstvy riasenky. A budete ako zo žurnálu ! :-) 

 

modelka

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

thinkstockphotos.com

pinterest.com
4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.02.2015 14:45

tiež si myslím že menej je viac a toho sa aj držím :-)

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

06.02.2015 17:25

snažím sa dodržiavať hlavne pitný režim pretože viem že to sa na pokožke dosť odrazí ak je vysušená "zvnútra "

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

07.02.2015 17:56

mám to presne na sebe odskúšané , mám rôzne alergie na potraviny ak sa stravujem zdravo nemám ani vyrážky na pleti ako náhle zjem potraviny čo mi škodia.. na pleti sa to hned odrazí...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

28.02.2015 05:37

je to tak strava ,pohyb,dostatok spánku všetko sa odzrkadlí na pleti a je to stará pravda že menej je niekedy viac a pri mejkape to platí dvojnásobne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE