Pripravte sa! Hladká pokožka stvorená pre slnečné lúče

Medzi nami dievčatami, priznajme si, že počas zimných mesiacov občas naša lenivosť zvíťazí a nad dorastajúcimi chĺpkami na nohách či podpazuší mávneme rukou. Veď čo, nikto ich nevidí, ešte deň, dva...tri vydržia. Lenže dámy, je tu leto a sním prichádza nulová tolerancia!

 

Dokonalý outfit, žiarivé vlasy, omamná vôňa obľúbeného parfumu. To všetko je nám na nič, ak naša pokožka nie je krásne hladká a jemná. Začína sa intenzívny boj s chĺpkami na celom tele. A keď už bojovať, tak len s tými najlepšími zbraňami. Nech nám prinesú aj pôžitok.

 

Odporúčame tiež:  Zacvičte si s fit loptou. Tukové faldíky zavelia na ústup!

ako správne depilovať

Zdroj: Shutterstock®

Epilátor – strašiak či multifunkčný zázrak?

 

Hlučné, bolestivé a nepohodlné. Tak si mnoho žien predstavuje odstraňovanie chĺpkov s pomocou epilátora. Čo tak dopriať svojim nôžkam exkluzívnu starostlivosť, masáž či peeling? A to všetko len s jedným prístrojom – Satinelle Prestige (BRE650) od Philips. 8 rôznych nástavcov a elegantný dizajn robí z tohto epilátora skutočného multifunkčného pomocníka. Okrem 3 cm epilačného nástavca nájdete v balení aj holiacu hlavu s hrebeňom pre bezpečné holenie tých najcitlivejších miest na celom tele.

 

Špeciálna masážna hlava vašu pokožku krásne uvoľní a prekrví, pôsobí vďaka tomu zdravšie a žiarivejšie. A peeling...ten je pre udržanie krásnej pokožky na celom tele nevyhnutný. So špeciálnym nástavcom – peelingovou kefkou, to bude navyše zábava. Ergonomický tvar držiaka v tvare „S“ a protišmyková rukoväť vám umožní používať Satinelle Prestige aj vo vani alebo pod sprchou. Samozrejme, epilátor je bezšnúrový a vyzerá naozaj štýlovo.  

 

Odporúčame tiež:  MIKRODERMABRÁZIA DOMA? VYGUMUJTE SI VRÁSKY.

Philips Satinelle Prestige BRE650 epilator

Zdroj: Shutterstock®

Hladká pokožka – exkluzívne

 

Pre milovníčky dokonalo hladkej pokožky s dlhotrvajúcim účinkom je tu iná, špeciálna vychytávka – prístroj Lumea Prestige (SC2009) od Philips. S ním môžete mať pokožku hladkú až 8 týždňov. Ale veď chĺpky prirodzene dorastajú, to nie je možné... A práve v tom je to tajomstvo.

 

Technológia IPL (Intense Pulsed Light – intenzívne pulzné svetlo) svojou stimuláciou prirodzene tlmí a výrazne spomaľuje rast chĺpkov. Jemné pulzujúce svetlo preniká priamo do rastového lôžka chĺpkov, kde sa mení na teplo. Lôžko chĺpka samovoľne prechádza do tzv. pokojovej fázy – jednej z troch fáz rastového cyklu.

 

Chĺpok, ktorý z lôžka vyrastal, sa uvoľní a sám bezbolestne, aj s korienkom, vypadne. Rast nového chĺpku sa zastaví. Opakovaným používaním prístroja Philips Lumea Prestige získate nie len viac času pre krásnu a hladkú pokožku, ale aj postupnú redukciu rastu chĺpkov. Už po štyroch použitiach raz za dva týždne sa rast nových chĺpkov eliminuje až o 75 %.

 

Odporúčame tiež:  Top piesne pri behaní... Nabuďte sa!

depilácia strojcekom philips

Zdroj: Shutterstock®

Technológiu IPL môžete poznať z dermatologických salónov, tam s ňou pracujú bežne. A Philips ju po dlhých rokoch testovania prináša aj k nám domov. Môžete ju použiť, keď sa vám to hodí a tak často, ako potrebujete. Lumea je skutočný komfort aj pre tie najintímnejšie a najcitlivejšie partie vášho tela. Nástavec pre ošetrenie oblasti tváre má vlastný špeciálny svetelný filter pre bezpečné ošetrenie pokožky nad hornou perou, brady a bokombrád. Chĺpky v oblasti bikín majú tendenciu byť silnejšie a hrubšie. Pre ošetrenie týchto partií používajte druhý špeciálny nástavec, ktorý nájdete v balení. Bezšnúrový dizajn v kombinácii s dvoma špeciálnymi nástavcami spolu s hlavným nástavcom je súčasťou základného balenia. Nechýba ani UV filter a luxusné puzdro.

 

Odporúčame tiež:  Tvár hladká ako zamat. Pre váš pocit zdravia a dokonalosti

ako depilovať podpazušie

Zdroj: Shutterstock®

Dvaja bojovníci a každý z nich prináša inú mieru komfortu. Je len na vás, ktorý si vyberiete do boja s chĺpkami. V oboch prípadoch bude výsledkom krásne hladká, žiarivá a na dotyk neodolateľná pokožka. 

 

Odporúčame tiež:  

Hrajte o 3 svietidlá Philips SoftPal - s motívom z rozprávok Frozen a Spiderman

 

 

5 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

24.05.2016 06:53

Mohli by tu dať súťaž o tento Philips Lumea

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.05.2016 07:39

zaujimave pomocky

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

24.05.2016 15:39

ja používam aj epilátor aj žiletky

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

24.05.2016 19:31

veru aj ja cez zimu zanedbávam holenie nôh

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

02.06.2016 14:13

Joj kočky.. spravte nejakú recenziu na ten Philips Lumea.. Už dlhšie nad ním uvažujem.. Momentálne kombinujem epilátor a žiletku.. Ale už je to otravné :(

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE