Možnosti využitia lesku na pery, o ktorých ste netušili!

Poznáte ten pocit, keď sa začnete líčiť a zistíte, že niektoré produkty vám chýbajú? Čo teraz? Netreba robiť paniku.

 

Určite v každej kozmetickej taštičke nájde jeden lesk na pery. Doteraz ste určite ani netušili, na čo všetko tento malý pomocník môžete použiť. Budete vyzerať skvele a nikto si ani nevšimne, že ste chýbajúci produkt nahradili leskom.

Použitie na pleti:

 

Môžete použiť transparentný lesk ako rozjasňovač. Maličké množstvo lesku jemne prstami vklepete na oblasť lícnej kosti, tak ako keď používate klasický rozjasňovač. Je dobrým pomocníkom aj pri rozjasnení oka. Aplikujete veľmi malé množstvo pod obočie, aby ste opticky zväčšili oko.

 

Odporúčame prečítať si: Ešte lepšie účinky pri riešení pigmentových škvŕn prírodnou cestou 

Nekonvenčné možnosti využitia lesku na pery

Zdroj: Shutterstock®

Použitie na vlasy a obočie:

 

  • Ak nemáte po ruke stylingové produkty na úpravu vlasov, jednoducho použite transparentný lesk na pery. Vaše vlasy budú poddajnejšie a úprava bude jednoduchšia.

 

  • Pri vytvorení copu sa určite aj vám stáva, že po krajoch vám vytŕčajú krátke vlasy. Chýba vám gél na vlasy? Hračka! Dajte malé množstvo transparentného lesku na staršiu zubnú kefku, ktorú už nepoužívate a jednoducho vlasy začešte do hladka.

 

  • Úprava obočia? Žiadny problém. Ak nemáte po ruke váš géľ na obočie, nevadí. Znova je tu možnosť použiť lesk na pery. Vaše obočie bude perfektne upravené. 

 

Odporúčame prečítať si: Malé beauty hacky, ktoré prinesú veľké rozdiely

Nekonvenčné možnosti využitia lesku na pery

Zdroj: Shutterstock®

Použitie pri líčení:

 

  • Vedeli ste, že aj podklad pod očné tiene je nahraditeľný leskom na pery? Aplikujete malinké množstvo lesku na očné viečko. Tiene budú intenzívne a budú krásne držať na oku. A to všetko vďaka tomu, že lesk má lepkavejšiu konzistenciu, a tak sa pigmenty k nemu doslova prilepia.

 

  • S transparentným leskom na pery a očnými tieňmi si vytvoríte lesky s vlastnými odtieňmi. Stačí si vybrať farbu očného odtieňa a aplikovať si ho na pery. Potom už len prejdete leskom a dielo je hotové.

 

Odporúčame prečítať si: Ako dostať mastné vlasy pod kontrolu

Nekonvenčné možnosti využitia lesku na pery

Zdroj: Shutterstock®

  • Nudia vás klasické čierne očné linky? Chceli by ste trošku farebnosti do líčenia, ale v danom momente nemáte žiadne farebné očné linky? Máme tu ďalši trik s leskom na pery. Pomocou štetca na linky si vytvarujte s transparentným leskom linku na oku. Potom vezmete tenučky štetec, vyberiete si akýkoľvek práškový očný odtieň a aplikujete ho na spomínanú linku z lesku. 

 

Odporúčame prečítať si: 7 užitočných rád, ako byť príťažlivejšou pre ostatných

Nekonvenčné možnosti využitia lesku na pery

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

17.09.2016 15:44

ked sa to všetko krásne zladí je to ozaj krása

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

20.09.2016 19:18

zaujímavé nápady

Vaše meno:

Lenka Lapuniková

Lenka Lapuniková

04.10.2016 11:12

Dobré nápady.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE