Špeciálne prípravky NA a PO opaľovaní: Tie musíš mať!

Niektoré produkty, ktoré u nás v redakcii „pristanú“, nás dokážu prekvapiť. A to či už svojím zložením, spôsobom použitia, balením, ale aj niečím netradičným, čo dokáže zaujať. Preto sme si pre vás pripravili článok, v ktorom sa budeme venovať produktom, ktoré majú špeciálne použitie – sú to proste, ako sme si ich nazvali, skvosty, ktoré stoja za povšimnutie.

Vlasová, telová, prípravná starostlivosť

Zatiaľ, čo sa všade skloňujú len prípravky na opaľovanie a po opaľovaní, teda prípravky určené na ochranu pokožky, na vlasy sa akosi zabúda. Pritom aj im by sme počas leta mali venovať správnu starostlivosť. Slnečné žiarenie pôsobí aj na ne a dokáže mať rovnaké negatívne účinky ako na pokožku.

No zamýšľali ste sa niekedy aj nad tým, ako samotnú pokožku na slnenie pripraviť? Užívate beta-karotén? Správne rozhodnutie, pretože výživové doplnky s obsahom beta-karoténu prispievajú ku krásne a hlavne zdravému opáleniu pokožky. Avšak, nielen beta-karotén pripravuje pokožku na slnenie sa. Poznáme tiež produkt, ktorý pripraví vašu pokožku na letné chytanie bronzu. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo si zaobstarať pred dovolenkou alebo na dovolenku.

Odporúčame: Zisti všetko o mastnej pleti: Vieš, ako by si sa o ňu mala starať?

DERMACOL AFTER SUN In-Shower Body Milk

Natierať pokožku pri vode je pomerne zdĺhavé najmä preto, lebo po každom pobyte vo vode sa musíte prekrémovať. Je nám teda jasné, že akékoľvek natieranie pokožky po splnení môže byť otravné. A vedia to aj v Dermacol-e, preto pre nás prichystali telové mlieko do sprchy.

Tento špičkový prípravok obsahuje extrakt z uhorky, ktorý pokožku schladzuje, zmierňuje jej podráždenie a upokojuje ju. Je určený na použitie počas sprchovania sa, preto vám následná starostlivosť o pokožku po slnení nezaberie množstvo času.

Telové mlieko do sprchy nájdete v ponuke na dermacol.sk.

4 komentárov
Elena Švachová

Elena Švachová

11.07.2019 23:43

Telové mlieko do sprchy som už mala a bola som spokojná.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

13.07.2019 22:31

Skvelá kozmetika rada používam

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

14.07.2019 16:23

priznám sa, že na vlasy akosi zabúdam

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

15.07.2019 08:52

beta karotén užívam ale o telovom mlieku do sprchy čítam prvý krát, tak vďaka za rady

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE