Základom je zdravá a hebká pleť

Denný zhon, stres a nečisté prostredie, v ktorom sa pohybujeme – to všetko našu pleť zanáša a vysúša.

 

 

Ak sa chceme cítiť čo najlepšie a mať pleť jemnú a hebkú, je potrebné ju pravidelne každé ráno a večer čistiť a to produktmi, ktoré sú vhodné pre náš typ pleti. V súčasnosti už nájdeme v obchodoch mnoho produktov.

 

 

Dôležité je vyberať si také, o ktorých vieme, že sú dermatologicky testované a zároveň obsahujú kombináciu zložiek, ktoré pleť nie len čistia, ale zároveň sa o ňu starajú. 

 

Odporúčame tiež: Green Line starostlivosť o pleť

 

Ak neviete, aký typ pleti máte, je najlepšie sa spoľahnúť na produkty, určené pre všetky typy pleti. Takouto možnosťou sú napríklad produkty s rady GREEN LINE CLEAR ACTIVE. Obsahujú prírodné ošetrujúce účinné látky, ktoré pleť jemne očistia, osviežia a upokoja. Vyskúšajte kombináciu Jemného tonikaJemného čistiaceho mlieka s avokádovým olejom, ktorý pokožku výrazne vyživí, obnoví a pomôže jej zadržať vlhkosť. Výťažky z bambusu sú zasa bohaté na minerály a výborne pokožku detoxikujú. 

green line čistenie tváre

Zdroj: Shutterstock®

Pokiaľ potrebujete pleť „nakopnúť“ a dodať jej pocit sviežosti, vyskúšajte kombináciu Osviežujúceho čistiaceho mliekaOsviežujúceho tonika. Obe obsahujú výťažok z aloe vera a hamamelisu. Neobsahujú alkohol a pokožku nevysúšajú. Hamamelis upokojuje a regeneruje, navracia pleti vlhkosť a sťahuje póry. Aloe vera dodá pleti vitamíny a liečivé šťavy.

green line

Zdroj: Shutterstock®

Rada GREEN LINE CLEAR ACTIVE ponúka aj tri výnimočné produkty a to Odličovač očí, Osviežujúcu čistiacu penuČistiacu emulziu 3v1. Odličovač obsahuje výťažok z mandlí, ktorý zamedzuje vzniku vrások, a ginka, ktoré okolie očí upokojuje. Oči sú tak šetrne zbavené mejkapu. Osviežujúca čistiaca pena kombinuje výťažok z bavlny a zeleného čaju. Pleť je mäkká, regenerovaná a vďaka obsahu zeleného čaju sa spomaľuje jej starnutie. Posledným produktom je Čistiaca emulzia 3v1, ktorá z očí odstráni líčidlá, hĺbkovo z pleti odstráni nečistoty a tónuje ju. Obsahuje výťažok z lotosu, ktorý má vynikajúce antibakteriálne účinky.

Určite si nájdete to svoje.

čistiaca rada cleen activ green line

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

20.02.2015 13:41

svoju pleť si čistím pravidelne ráno aj večer , bez toho by som ani nezaspala - tieto prípravky vyzerajú fajn

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

21.02.2015 13:57

túto kozmetiku som zatial nemala a pleť si čistím každý deň ráno aj večer hoci nelíčim bežne

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

21.02.2015 17:06

základom peknej a zdravej pleti je určite pravidelné čistenie- čo aj ja pravidelne robím a rada prípravky obmieňam tak možno príde rad aj na tieto :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE