Hľadáš nadčasový účes? Experti radia, čo bude v móde 10 rokov!

Ak sa spätne pozrieme na vlasové trendy zistíme, že sa nosilo už takmer všetko. Trendy boli vlny i rovné vlasy, extrémne dlhé i krátke vlasy a čo sa farieb týka, boli sme už v každom kúsku farebnej škály. Vlasové trendy sa však s príchodom sociálnych sietí začali meniť príliš rýchlo a vlasoví experti priznávajú, že bežní ľudia môžu mať problém všetky tieto novinky zaznamenať a vstrebať. Aj preto vyšli s pravdou von a prezradili, ako bude vyzerať nadčasový účes počas najbližšej dekády.

Vlasové trendy desaťročia

Kedže sme sa v januári prehupli do okrúhleho roka 2020, vlasoví stylisti spojili svoje sily a pripravili zoznam toho, čo z módy nevyjde za týždeň, mesiac, ba dokonca ani za rok a celé desaťročie. Ak podľa nich stavíte pri výbere nového účesu aspoň na jeden z týchto trendov, máte to doslova vyhraté a vlasy takto môžete nosiť pokojne aj celých 10 rokov, teda až do roku 2030. Ide teda o vlasové trendy, o ktorých ešte budeme počuť. Vnímať ich budeme na známych osobnostiach, na sociálnych sieťach aj na prehliadkových mólach. A o ktoré trendy ide sa dozviete už tradične v našej galérii z Pinterestu. 

Galéria: 5 vlasových trendov na najbližšiu dekádu

Prirodzenosť na prvom mieste

Prvým vlasovým trendom, ktorý sa podľa vlasových expertov „roznesie" široko ďaleko, je návrat k prirodzenosti. Dôjsť by k tomu malo najmä tak, že ženy si prestanú vlasy upravovať pomocou tepelných nástrojov ako sú kulmy, žehličky na vlasy či dokonca fény. S tým bude súvisieť aj nasledujúci trend.

Zaujme ťa: Toto sú trendy vo farbách na vlasy 2020: Vyskúšaš ich aj ty?

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

18.05.2020 07:05

Veľmi pekné vlasové trendy desaťročia.

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

19.05.2020 23:50

najkrajšie sú také prirodzené účesy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE