Jarný REDKEN meeting

Na jar sa konalo pravidelné stretnutie REDKEN kaderníkov, ktorí na ňom predstavili novú radu REDKEN farieb Blond Idol a styling Fashion Collection. Predstavili sa na štyroch modelkách s účesmi voľne inšpirovanými novými odtieňmi blond v portfóliu REDKEN, permanentnými high lift farbami Blond Idol. 

 

Koloristi REDKEN-u pri práci využívali tradičné i celkom nové techniky farbenia: balayage, ombré a blur. Hlavnou témou však boli nové farby, ktoré dokážu v jednom kroku zosvetliť až o 5 hĺbok a natónovať do módnych studených tónov. 

redken

Zdroj: Shutterstock®

Karel Dražan predviedol unikátnu techniku farbenia blur, ktorá využíva guľatý štetec k prepojovaniu a miešaniu dvoch či dokonca viacerých farieb a vznikajú tak multitónové, dúhové prechody farieb, čo je vo vlasoch veľmi efektné a momentálne absolútne trendy.

redken

Zdroj: Shutterstock®

Na pódiu potom Míša Rasová predviedla melírovaciu techniku bayalage, ktorú prirovnala k tieňovaniu a maľovaniu na vlasy a všetkým doporučila, aby túto techniku zaviedli vo svojich salónoch, pretože výsledky sú veľmi prirodzené a jemné. 

Čo poviete, mali by ste odvahu na takéto odvážne účesy? Ja teda za seba môžem povedať priamo NIE :))) Teda aspoň na bežný deň si to určite predstaviť neviem.

redken

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 18:41

Redken je veľmi kvalitná kozmetika :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE