Venujte svojej korunke krásy väčší šmrnc

Viete, čomu sa hovorí koruna krásy? Jasné, kto by to nevedel? Už tradične sa za ňu považujú vlasy. Trápite sa, pretože tie Vaše sú bez života a k dokonalosti majú naozaj ďaleko? Máte riedke alebo krátke vlasy?

 

Až príliš často sa zamýšľate nad Arabelou a jej magickým prsteňom, ktorý by stačilo zvrtnúť na prste a mali by ste vlasy ako z rozprávky?

 

 

Vaše problémy môže vyriešiť aj zahusťovanie a predlžovanie vlasov. Existuje niekoľko metód, ale tú najjednoduchšiu, najrýchlejšiu a najlacnejšiu predstavujú clip in vlasy (klipy na vlasy). Neprehliadnuteľným plusom zostáva tiež fakt, že pri ich aplikácii sa nijako nepoškodia Vaše vlastné vlasy. Pomocou klipov si dokážete účes predĺžiť aj sama v pohodlí domova, a to behom 5 minút. Áno, aj Vaša koruna krásy môže byť dokonalá.

 

Odporúčame prečítať:  Vysoké podpätky - na úžitok či na škodu?

clipinvlasy

Zdroj: Shutterstock®

Čo je metóda clip in?

 

Metóda clip in je systém vlasov na sponkách. Najideálnejšie sú klipy vyrobené z ľudských vlasov, pretože vyzerajú prirodzene a dajú sa farbiť, žehliť i kulmovať. Vlasy sú zošité do pásov, pričom každý pás obsahuje minimálne jednu kovovú sponku vo farbe vlasov potiahnutú silikónovým pásikom, ktorý zabraňuje zošmyknutiu. Výsledný efekt je dokonalý. Nikto nespozná, že máte clip in príčesok a nemusíte sa obávať žiadneho faux pas, pretože žiaden diel vlasov Vám nikdy neodpadne. 

 

Odporúčame prečítať:  Ako na to Venovať dostatočnú pozornosť príležitostiam

 

 

Každý deň iná žena

 

Clip in vlasy sú veľmi praktické, pretože Vám umožňujú byť každý deň inou ženou. Môžete si voliť rôzne dĺžky klipov, no účes môžete oživiť aj prameňmi vlasov v inom odtieni. Klipy na vlasy môžete nosiť každý deň alebo príležitostne. Je to na Vás, záleží len od Vašej nálady. Najdôležitejšie je, aby ste sa cítili sebavedomo a príťažlivo. Blíži sa nejaká spoločenská udalosť a Vy sa trápite, aký účes si vykúzlite z riedkych či krátkych vlasov?

 

Riešením sú clip in vlasy, ktoré sú veľmi obľúbené pri tvorbe spoločenských účesov. Nielen nevesty musia mať dokonalú korunu krásy, ale i maturantky či dámy na plesoch. Tajným pomocníkom sú práve clip in vlasy. 

 

Odporúčame prečítať:  S.O.S. Výpredaje – Ako zachrániť svoju peňaženku?

clipinvlasy

Zdroj: Shutterstock®

Kvalitná vlasová kozmetika

 

Aká je ideálna vlasová kozmetika vhodná pre klipy aj pre Vaše vlastné vlasy? Najpredávanejšou značkou v Amerike, ktorá si našla obľúbencov po celom svete, je vlasová kozmetika CHI. Táto kozmetika vychádza zo špeciálnych technológií, ktoré umožňujú nástup prvých výsledkov už po niekoľkých aplikáciách. Prípravky značky CHI sú vhodné pre všetky typy vlasov. Ak sú Vaše vlasy poškodené, siahnite po produktovej rade CHI Keratin.

 

Pre nepoddajné vlasy je zasa určená produktová rada CHI Argan Oil, pre suché a namáhané vlasy je vhodná produktová rada CHI Infra Repair a pre farbené vlasy si vyberte prípravky z produktovej rady CHI Color Protector.

 

Odporúčame prečítať:  7 ideálnych jedál pre celú rodinu

chi vlasová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Každá žena túži po dokonalej korune krásy. Vy už nemusíte len snívať. Kliknite na www.clipinvlasy.sk, objednajte si vhodné klipy spolu s vlasovou kozmetikou CHI a Vaše vlasy budú báječné behom okamihu.  

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.02.2016 19:55

aj by som niečo takéto občas vyskúšala

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.02.2016 20:52

vzdy so to obdivovala,ale neviem,ci by som mala odvahu,inak sa m to naozaj paci

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.03.2016 16:07

ja by som sa asi nedala nahovoriť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE