Zažiarte na vianočnom večierku účesom

S vianočným obdobím prichádza i čas na vianočné večierky. Vianočné večierky bývajú obľúbené a mnohí zamestnávatelia pripravujú takéto večierky pre svojich zamestnancov.

 

Ich cieľ je jasný. Prežiť príjemnú uvoľnenú a sviatočnú atmosféru v kruhu svojich kolegov a poďakovať sa za doposiaľ odvedenú prácu.

 

V prípade, že sa onedlho na takýto vianočný večierok chystáte a máte už zvolený outfit, avšak stále nie ste rozhodnutá čo urobíte so svojimi vlasmi, tento článok bude venovaný práve vám. 

 

 

Odporúčame prečítať: Čo by nemalo chýbať vo vašej kozmetickej taštičke?

vecierkove saty

Zdroj: Shutterstock®

Vo všeobecnosti by ste si mali na večierok zvoliť taký typ účesu, ktorý bude vyhovovať vám, budete sa v ňom cítiť príjemne a počas večierku vám nebude prekážať. Starou dobrou klasikou je nechať vlasy voľne rozpustené. Ozvláštnite ich natočením do jemných vĺn. Niekedy stačí do vonkajšej strany vytočiť iba pramienky, ktoré sú najbližšie k tvári, zafixovať ich lakom na vlasy a o elegantný účes máte postarané. 

 

 

Odporúčame prečítať: Parfum - čo treba vedieť o tomto voňavom spoločníkovi?

saty

Zdroj: Shutterstock®

Móda vysoko česaných drdolov je stále aktuálna. Pomôže vám vypchávka, ktorú prekryjete vlasmi. Drdol môžete dozdobiť kvetom či sponkou v tvare kvetu a váš účes bude o to zaujímavejší a slávnostnejší. 

 

V rámci vianočného večierka si môžete dovoliť účes, ktorý by ste si v bežný deň nezvolili. Pokiaľ máte vlasy dlhšie, stačí ich zozadu zopnúť peknou sponou či mašľou (ideálna je červená, tmavozelená, zlatá alebo strieborná farba).

 

 

Odporúčame prečítať: Krása ukrytá za okuliarmi

masla do vlasov

Zdroj: Shutterstock®

Určite zabodujete aj formálnejším vypnutým účesom, ktorý bude pôsobiť elegantne. Práve pri vypnutých vlasoch dohora môžete dať vyniknúť zaujímavým náušniciam. 

 

 

Odporúčame prečítať: Krásny úsmev pomocou vybielenia zubov

vypnute ucesy

Zdroj: Shutterstock®

Na záver ponúkame zopár vlasových návodov na pekné účesy, ktorými sa môžete inšpirovať pri vytváraní toho vášho vianočného účesu. :-)

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Chystáte sa na vianočný večierok?

Aký účes by ste si zvolili vy?

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

13.12.2014 09:45

nechystám sa na vianočný večierok, ale účesy sú veľmi pekné

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

10.02.2015 15:20

nebola som na žiadnom ale zvolila by som na na bok kontičku

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE