Čo podniknúť na Valentína? Skúste valentínsky wellness vo dvojici!

Sviatok zaľúbených niekto slávi, niekto nie. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patríte, si zamilovaný wellness môžete dopriať tak či onak. Relax vo dvojici totiž môže byť úplne iným zážitkom, ako samostatne. Vybrali sme pre vás tie najpríjemnejšie, miestami možno dráždivé, miestami trošku pikantné, ale tak či onak veľmi príjemné valentínske wellness procedúry.

Odporúčame: Sladký Valentín: Čokoládovo-jahodové muffiny si jednoducho zamiluješ!

čokoládová masáž

Zdroj: Shutterstock®

Kávová alebo čokoládová masáž

Kávová alebo čokoládová masáž je pre labužníkov priam ako stvorená. Čokoláda sa mimo iného považuje aj za afrodiziakum, káva zas dodá energiu. Obe pôsobia liečivo, antioxidačne a blahodárne na celé telo aj dušu.

Pozri aj: Sviatok sv. Valentína: Čo sa skrýva za komerčným pozlátkom?

sauna

Zdroj: Shutterstock®

Pôžitok v saune

Vedeli ste o tom, že sauny mávajú aj zmiešané otváracie hodiny? Teda pre mužov aj pre ženy? A vedeli ste o tom, že v saune môžete byť so svojím miláčikom aj úplne osamote? Stačí si zarezervovať čas a termín a vychutnať si saunovaciu pohodu. Ak vám priveľká horúčava prekáža, vyberte si infrasaunu, ktorá má podobné účinky ako klasické saunovanie, avšak je ohľaduplnejšia, čo sa vysokých teplôt týka.

Pivné potešenie

Miluje vaša polovička pivko? Urobte kompromis a doprajte mu ho vo wellness prevedení. Pivné kúpele patria k mimoriadne obľúbeným spôsobom relaxu. Avšak veľké plus majú aj čo sa liečby, alebo prevencie týka. Opäť treba vyskúšať na vlastnej koži!

Pozri aj: Čo tak skúsiť pivné kúpele? Prinášajú ozdravenie aj regeneráciu!

domáca masáž

Zdroj: Shutterstock®

Šteklivá masáž

A čo by to bol za Valentín bez aspoň štipky lásky? Nechceme, aby ste sa so svojím milým ušteklili k smrti, ale nežným dotykom sa nebráňte. Za masážou sa predsa nemusíte silou mocou uháňať do wellness centier. Doprajte si ju so svojou polovičkou navzájom.

Ktorá wellness procedúra sa vám na Valentína najviac pozdáva?

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

11.02.2014 16:48

taký relax by som si vedela predstaviť

Vaše meno:

Margaréta Styková

Margaréta Styková

11.02.2014 21:07

Výborný nápad, super spestrenie valentínskeho obdobia :o)

Vaše meno:

Antónia Bačová

Antónia Bačová

12.02.2014 12:29

Veľmi rada by som si vyskúšala čokoládovú masáž. Viem si predstaviť valentínsky wellness, rada by som si ho dopriala aj s mojim manželom.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE