Fit aj počas sviatkov: Vyskúšaj tento rýchly vianočný tréning!

Vianoce sú čas v roku, ktorý si zväčša užívame v absolútnom pokoji. Dávame si pauzu od bežných povinností každého dňa ako je práca, upratovanie či dokonca i cvičenie. Príliš dlhý odpočinok od pohybu sa však vôbec neodporúča.

Nielen že vaše telo počas týždňa či dvoch zlenivie a nástup na bežnú tréningovú rutinu bude o to náročnejší, no nalepia sa na vás aj zbytočné kalórie, ktoré budete v januári určite ľutovať. Verte nám, boli sme tam! A preto vám takto medzi sviatkami prinášame rýchly vianočný tréning, po ktorom sa budete cítiť skvelo.

Pripraviť sa, pozor, štart!

Poďme na to. Na tento tréning budete potrebovať jeden kettlebell a dve 4 až 5 kilové činky. Ak však takéto náradie nemáte, použite veľkú fľašu napríklad s gélom na pranie alebo 1,5-litrové fľaše s vodou. Predtým, než začneme nezabúdajte na to, že nič nie je nemožné. A tak si pripravte priestor, športové oblečenie a dobrú náladu. Pripraviť sa, pozor, štart!

Inšpiruj sa: Najlepšie cviky na zadok a nohy podľa Chloe Ting: 2 týždne a budeš mať zadok ako broskynka!

Galéria: Rýchly vianočný tréning

Ťahy závažia

Dajte sa do pozície plank s tým, že si z vnútornej strany ľavej ruky umiestnite na zem činku. Spevnite celé telo, najmä jadro. Začnite s ťahom závažia po zemi pravou rukou, potom ruku vymeňte a závažie ťahajte po zemi naspäť. Takto závažie premiestnite 12-krát. Dôležité je, aby bolo telo pevné, panva by pri presunoch závažia nemala rotovať.

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

28.12.2020 09:48

Výborný tréning!

Vaše meno:

Soňa Kollárová

Soňa Kollárová

10.02.2021 20:48

Vždy si poviem, že treba po sviatkoch zamakať.. ale vždy to padne. :D

Vaše meno:

Lujza Nedke

Lujza Nedke

18.10.2022 14:42

v lete sa mi ovela lahsie udrzuje fit lebo sa vsade presuvam na bicykli a v zime si bicykel dam pred telku a kazdy den si idem aspon na pol hodinu pobicyklovat

Vaše meno:

Anna Nusk

Anna Nusk

20.10.2022 18:43

so mnou sviatky moc nerobia, nie som typ co by sa vtedy prejedal a pchal do seba kolacik za kolacikom

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE