Jednoduché domáce cviky na zadok, s ktorými ho spevníš a zaoblíš!

Síce už máme dávno po lete a do ďalšieho, kedy opäť vytiahneme plavky zo skrine, je ešte ďaleko, no to by určite nemalo znamenať to, že zabudnete na poctivé cvičenie, vďaka ktorému získate postavu svojich snov. Pred letom sme mali motiváciu začať cvičiť. Všetky sme chceli pevné telo, ktoré by v plavkách krásne vyniklo. No s koncom leta ustúpila aj motivácia, ktorá by nás prinútila vstať z pohovky a hýbať sa. Áno, v zime budeme premýšľať nad tým, koľko vrstiev oblečenia na seba nahodíme, aby sme sa udržali v teple. Oversized svetre či mikiny budú našimi spoločníkmi a pod nimi nie je vidno, či je naša postava v dokonalej forme. Ale pre seba, svoje sebavedomie a pre lepší pocit zo seba by ste nemali zabúdať na posilňovanie všetkých svalov na tele.

Preto sa dnes zameriame na posilnenie toho, čo majú aj muži na nás najradšej – teda na posilnenie zadku. Krásny okrúhli zadoček už nie je len snom, ale aj realitou vďaka cvikom vo videu nižšie.

Odporúčame: Beh nalačno: Aké sú jeho výhody a odporúča sa vôbec?!

15-minútové cvičenie na zadok

Keďže nové opatrenia visia vo vzduchu a opäť dôjde k zatvoreniu fitness centier, neostáva nám nič iné ako začať cvičiť v pohodlí domova. Opäť vytiahnite podložku a prinúťte sa cvičiť. Už vďaka niekoľkým cvikom môžete mať aj vy krásny pevný zadoček, po ktorom ste možno túžili.

V prvom rade môžeme povedať, že účinným cvikom na zadok sú drepy. No aj tie je potrebné vedieť robiť správne, aby ste si nezničili kolená. Drepy si môžete ozvláštniť aj výkopmi do strany, vďaka čomu budú cviky ešte účinnejšie a nebudú nudné, jednotvárne.

Ďalším skvelým cvikom na vyformovanie tejto partie tela je dvíhanie panvového dna zo zeme (samozrejme, východisková poloha je zo zeme – ležíme na chrbte, s ohnutými kolenami).

Cvikov na spevnenie zadočku je naozaj mnoho. Stačí si pustiť video vyššie a cvičiť podľa skúsenej trénerky MadFit, ktorá vám podrobne ukáže, ako sa majú jednotlivé cviky vykonávať, aby boli efektívne a účinné. 

Viac efektívnych cvičení na doma:

4 komentárov
Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

13.10.2020 15:40

Rôčky pribúdajú a s tým aj celulitída.. Niektoré cviky robím aj ja .. Ale dakujem za krásne video ..Už sa teším na cvičenie :-)

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

14.10.2020 05:59

Efektívne cviky!

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

15.10.2020 12:33

Určite vyskúšam - podľa videa to ide

Vaše meno:

Margaret Zimova

Margaret Zimova

16.10.2020 19:53

Skvelé cviky a potvrdzujem, že účinné. Ja ich cvičím 3x do týždňa.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE