Bývanie slávnych: Inšpirujte sa bývaním Kourtney Kardashian

Hviezda reality show Keeping Up with the Kardashians (Kardashianky a ich rodina) sa pred pár mesiacmi objavila na obálke časopisu Architectural Digest, ktorý patrí k popredným časopisom z oblasti architektúry. 

 

Kourtney Kardashian nás pustila do svojho domova, aby nám prezradila viac o jej obľúbenej vášni, ktorou je interiérový dizajn.

 

Kourtney sa narodila sa 18. apríla 1979 v Californii (USA). Musíme sa priznať, že jej tak trošku závidíme tú krásnu postavu, ktorú má vo svojich takmer štyridsiatich rokoch aj napriek tomu, že sa teší už z troch krásnych detičiek. Táto arménska kráska vyrastala ako dieťa právnika Roberta Kardashiana a manažérky/producentky Kris Jenner (rodenej Houghton).

 

Bude vás zaujímať: Recept: Paradajkový jarný šalát

Kourtney Kardashian

Zdroj: Shutterstock®

Pokiaľ vám jej meno ešte stále nič nehovorí a nepoznáte ani jej nemenej slávnu sestru Khloé, či brata Roba, určite vám nemusíme predstavovať jej najslávnejšiu sestru z klanu Kardashianovcov, selfie kráľovnú Kim Kardashian West. Okrem nich má Kourtney aj pár nevlastných súrodencov, medzi ktorých patrí modelka Kendall Jenner a Kylie Jenner, ktorá je momentálne známa najmä svojou kozmetikou.

 

Poďme sa však pokochať nielen krásou Kourtney Kardashian, ale jej nádherným Californským sídlom, ktoré jej pomáhal zariaďovať interiérový dizajnér Martyn Lawrence Bullard. Martyn bol niekoľkokrát označený za jedného z najlepších svetových dizajnérov. Pomáhal pri vytváraní kráľovstiev takých celebrít, akými sú napríklad: Christina Aguilera, Eva Mendes, Kid Rock, Tommy Hilfiger, či dokonca samotná Cher.

 

Odporúčame: DENIM DRIFT - rifľová modrá v interiéri

moderný dom

Zdroj: Shutterstock®

Moderné, chic a jednoduché

V tomto hesle sa niesla celá rekonštrukcia domu obľúbenej televíznej hviezdy. Keď si Kourtney kúpila tento dom, okamžite kontaktovala Martyna Lawrence Bullarda, aby ho pozvala k sebe na návštevu. Chcela, aby sa prešiel celým priestorom a povedal jej, čo si o ňom myslí. Obaja sa okamžite zhodli vo svojich víziách a nápadoch, ich spolupráca postupne naberala jasné kontúry a čo je najdôležitejšie, celý dizajn odráža najmä osobný štýl Kourtney Kardashian.

 

A čo si myslíte vy? Vedeli by ste si predstaviť svoj život vo veľkom a luxusnom dome?

 

Odporúčame: Vytvorte si svoje vlastné wellness - trendy kúpeľňa v roku 2017

dizajnová obývačka

Zdroj: Shutterstock®

trendy kuchyňa

Zdroj: Shutterstock®

moderná jedáleň

Zdroj: Shutterstock®

krémová spálňa

Zdroj: Shutterstock®

hnedá kúpeľňa

Zdroj: Shutterstock®

pracovňa

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.08.2017 09:00

niektoré miestnosti sú pekné

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.12.2017 16:47

bývanie vyzerá elegantne

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

21.11.2020 00:33

Pekné bývanie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE