Ako vynoviť svoje bývanie? Máme pre vás skvelé tipy!

Počas letného obdobia má väčšina z nás viac voľna aj chuti niečo meniť. Leto je tak ideálnym časom na zmenu svojho bývania. Ak už máte rekonštrukciu svojho bytu alebo domu za sebou a potrebujete doladiť len zopár detailov, prípadne skrášliť svoj interiér novými doplnkami či nábytkom, využite k tomu práve letné dni, kedy nás slnko nabíja dostatkom pozitívnej energie a zároveň nám dlhé dni poskytujú viac svetla a času na prípadné domáce úpravy.

Pozri aj: Ivana Gáborík a jej módne tipy: Toto sa vyplatí mať v šatníku

nový nábytok

Zdroj: Shutterstock®

Ako dodať svojmu bývaniu nový dych?

Pri zmene interiéru sa zamerajte na doplnky od podlahy až po strop. Najviac vyťažená býva v domácnostiach práve podlaha. Niekomu možno stačí prebrúsiť parkety, iným vyleštiť plávajúcu podlahu či zameniť ju za dlažbu. Nielen optické zmäkčenie, ale hlavne útulnosť bývania dodajú práve koberce v rôznych tvaroch a farbách. Nájdite kvalitné kusové koberce na hobbypredajna.sk, kde na vás čakajú príjemné ceny a široký výber.

zariaďovanie domácnosti

Zdroj: Shutterstock®

Od podlahy sa presuňte trochu vyššie a pozrite sa prísnejším okom aj na svoje interiérové sedenie. Ako sú na tom vaše kuchynské stoličky? A čo kancelárske kreslo? Pozornosť si zaslúži zaiste aj najviac využívaná sedačka. Ak máte pocit, že tej vašej už nepomôže ani čalúnenie a nezachráni ju ani prehoz, ktorý skryje vysedené miesta či nevyčistiteľné fľaky, zaslúži si výmenu. Moderné kožené sedačky od spoločnosti TVAR Nábytok, s.r.o. dodajú vášmu interiéru nový štýlový šmrnc a kvalitu, ktoré si vaše posedenie zaslúži.

nové bývanie

Zdroj: Shutterstock®

Na krásu vášho bývania poukážu aj steny, ktoré ho tvoria. Ak ste nemaľovali už niekoľko rokov, letné horúce dni sú na to najideálnejšie. Farby vám skôr zaschnú a práca ide hladko a jednoducho. Rovnako jednoduchšie je počas leta tiež tapetovanie, pri ktorom zas rýchlejšie zaschne lep. Vymaľované či vytapetované steny si zaslúžia ešte trochu pozornosti. Aby nepôsobili naho, doprajte im príjemný šat v podobe doplnkov, ako sú poličky, nástenné hodiny, fotografie alebo obrazy. Práve obrazy poukážu aj na vaše umelecké cítenie. Pri ich výbere môžete zapojiť aj vlastnú kreativitu a zvoliť si napríklad obrazy na mieru, ktoré nájdete napríklad TU.

Využite tak leto nielen k oddychu a dovolenkovým dobrodružstvám, ale tiež k skrášleniu svojho bývania a dodajte mu útulnosť domova.

Pozri aj: Nástrahy virtuálneho sveta: Čo robiť, ak sa človek stane obeťou sexuálneho predátora?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE