Prihláste sa na kurz pre vizážistky IMAGE-MAKER 7v1 od Fame.sk

Škola nie je nuda, dá sa v nej zabávať hoci aj celý deň! O tom vás presvedčí výnimočný kurz pre vizážistky s názvom IMAGE-MAKER 7v1.

 

Vzdelávajte sa a pomôžte ľuďom okolo vás rozkvitnúť do krásy.

 

K tomu, aby ste urobili ten správny prvý dojem, máte väčšinou len jednu jedinú šancu. Pre dosiahnutie tohto cieľa pritom stačí niekedy naozaj málo.

Buďte odvážne!

Pokiaľ nepatríte k extrovertom, ktorí nemajú problém osloviť ľudí ako prví, stavte na svoj zovňajšok. Niektorí odborníci tvrdia, že nám stačí 40 sekúnd na to, aby sme zaujali človeka, s ktorým sa stretneme. Kanadský spisovateľ Malcolm Gladwell vo svojej knihe dokonca napísal, že nám na prečítanie človeka stačia len "dve mizerné sekundy". 

 

Počas najkomplexnejšieho kurzu, ktorý je jedinečný svojho druhu na Slovensku a v Českej republike, sa presvedčíte, že nezáleží ani na vašom vzdelaní a ani na veku. Krásni a úspešní môžeme byť všetci!

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

Za všetkým stojí mladá, krásna a úspešná žena Terézia Madarová (v strede), ktorá bola okrem mnohých ďalších úspechov v roku 2009 menovaná za ambasádorku slovenských podnikateliek. A jej celoživotnú vášeň pre módu a krásu cítite všade.

 

Jedným z jej "detí" je aj akadémia FAME.sk, ktorej názov je zložený zo začiatočných písmen slov Fashion and Media Education. Ich kurzy absolvovali také známe mená ako Róbert Vrzala, vizážistka roka Ľudmila Piptová, top bloggerka Patrícia „Patty“ Semanová, maskérka RTVS Silvia Vaneková a ďalší známi make-up artisti a stylisti.

 

Odporúčame: Trendy letný šatník pre rok 2017 od KAMzaKRASOU

Na čo sa môžete tešiť?

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

Priznám sa, že som na kurz išla s naozaj malou dušičkou. V hlave sa mi vírilo nespočetne veľa otázok. Čo mám očakávať? Budú tam aj amatérky ako ja? Čo ak sa strápnim? Čo ak nebudem niečo vedieť? Mám na to? Všetky moje obavy však opadli so vstupom do miestnosti, v ktorej sme sa školili. Zakladateľka Terka a lektorka Katka ma privítali s úsmevom na tvári, na stole ma čakalo občerstvenie, v kuchynke čerstvo zomletá káva a ja som vedela, že som na správnom mieste.

 

Už len samotný pohľad na všetky pomôcky a líčidlá vo vás prebúdza to zvedavé stvorenie, ktoré si chce všetko pochytať a vyskúšať. 

 

Okrem množstva kvalitných líčidiel na vás čakajú učebné pomôcky a materiály, vizážistické a hair-stylingové potreby, štetce, hubky, pláštenka a po absolvovaní kurzu dostanete certifikát v Slovenskom, Anglickom a Nemeckom jazyku, internetovú prezentáciu v agentúre Nové Tváre a dokonca nafotenie vlastného portfólia.

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

Nedeľa plná vizáže

Na webovej stránke akadémie FAME.sk si môžete vybrať z mnohých iných kurzov, no práve špeciálny kurz IMAGE-MAKER 7v1 sa venuje všetkému, po čom baží naše ženské srdce. Počas dvanástich nedieľ po sebe sa venujete nielen vizáži, ale aj účesom, móde, masáže tváre, či manikúre.

 

My sme prvý kurz venovali úvodu do vizážistiky. Lektorka Katka nás najskôr oboznámila s určovaním typov pleti, rozdelili sme si líčidlá a štetce, objasnila nám všeobecné zásady a postupy pri líčení a ukázala nám, ako sa správne odličovať. Práve táto časť ma veľmi zaujala a zároveň nahnevala. Nehnevala som sa na Katku, ale sama na seba, nakoľko som zistila, že som si doteraz nesprávne odličovala oči. V budúcnosti by to dokonca mohlo neskôr viesť k vzniku vrások a po tom predsa netúži ani jedna z nás.

 

Odporúčame: Neónové líčenie na bežný deň? Alebo len na párty?!

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

Najskôr seba, potom teba

Po pomerne rozsiahlej teórii, ktorá nám osviežila niektoré už získané vedomosti a priniesla množstvo nových poznatkov, sme sa presunuli do ateliéru. Naša tvár je chodiacou reklamou našej vizážistickej šikovnosti, a tak sme dnešné poobedie venovali nácviku denného líčenia na vlastnej koži.

 

Okrem tipov a trikov na bežné každodenné líčenie nám Katka na modelke ukázala krok za krokom presné a správne postupy pri líčení. Za seba môžem prehlásiť, že premena modelky bola neskutočná a už som sa nevedela dočkať momentu, keď som chytila do ruky štetec a všetko som si vyskúšala na vlastnej tvári. 

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

Viac je viac!

Viac je viac! Toto heslo nájdete aj v jednom z našich posledných článkov a riadi sa ním aj lektorka Katka. Netreba sa báť nanášania make-upu, nemusíme šetriť očnými tieňmi a rozjasňovač bude vaším najlepším kamarátom.

 

Všetci zúčastnení si z kurzu zaručene odnesú zážitky, skvelú náladu, no najmä užitočné rady a skúsenosti, ktoré im otvoria brány k novým možnostiam. Ako tvrdia v akadémii FAME.sk : "Veď investovanie do vzdelania je tá najlepšia investícia."

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.05.2017 07:30

prvý dojem je dôležitý, ale nie naučený

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

23.05.2017 15:45

Hneď by som to absolvovala.

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

23.05.2017 16:59

Toto nie je nič pre mňa, ale kamarátke odporučím.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.05.2017 20:16

páčilo by sa mi to

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

14.08.2017 16:20

bola som s kamoskou na takomto kurze ,ktory viedol profesionalny vizazista z madarska... ja som bola ako modelka... ale velmi vela som sa toho tiez poducila... kto ma moznost nech to aspon raz v zivote absolvuje

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE