Ako sa udržiava vo forme Kate Middleton? Pomáhajú jej tieto veci

Určite ste za tie roky postrehli, že Kate Middleton patrí k tým šťastným ženám, ktoré majú rovnakú váhu. A to aj po troch pôrodoch. Zakaždým, keď Kate privedie na svet dieťa, je do pár týždňov na pôvodnej váhe. Ako to robí? Túto otázku si kladú asi všetky ženy. Má prísneho trénera, dodržiava životosprávu, odopiera si všetko potešenie? Odpoveď vás asi nepoteší. Tajomstvo Kate je oveľa jednoduchšie a ľahšie. Čo možno prinúti zamyslieť sa nejednu mamičku. 

Kate sa totiž nepotí každý deň v posilňovni. Nemá na to čas. Popri formálnym povinnostiam, ktoré vyplývajú z jej statusu manželky princa, sa aktívne venuje aj trom deťom. Samozrejme, má opatrovateľku, ale k výchove prikladá ruku aj ona. A práve to pomáha sympatickej vojvodkyni udržiavať sa neustále vo forme. Kate po narodení dcérky Charlotte prezradila, že lietanie medzi dvomi deťmi ju natoľko fyzicky zaťažuje, že dokázala tým schudnúť. Vraj stále chodila a chodila. Od jedného dieťaťa k druhému. Teraz má však deti tri a postavičku ako o polovicu mladšia. Takže niet pochýb, že aj takáto obyčajná aktivita môže fungovať. 

Športovaniu sa nebráni

Kate však športovanie ako také miluje. Takže ho vyhľadáva. Nie tak intenzívne ako pred narodením detí, no stále si nájde čas na aktivity ako plávanie, behanie, rýchla chôdza a raz za čas aj na tréning pod dozorom kvalifikovaného trénera. Samotné cvičenie je pre ňu každodenná povinnosť, z ktorej si však robí radosť. Namiesto potenia sa v posilňovni však vyhľadáva outdoorové aktivity. Nebráni sa ani korčuľovaniu či lyžovaniu. Zábava je pri športových aktivitách prioritou. Ak to totiž beriete ako zábavu a nie povinnosť, hneď sa vám k tomu lepšie pristupuje. 

Pozri tiež: Šatník Meghan Markle: Ktoré triky by ste mali od nej odpozorovať?

Malé tajomstvo

O Kate je tiež známe, že nie je zástankyňou prísnych diét, ale má rada zdravšie stravovanie. A varenie. I keď má k dispozícií veľké množstvo profesionálnych kuchárov, rada sa podieľa na obedoch pre rodinu. Jedálny lístok kráľovskej rodiny je zložený predovšetkým zo zeleniny, čerstvého ovocia a chudého mäsa. Iné by ste u nich doma nenašli. 

A čo sladké? Ani tomu nepovie Kate nie. Ale má malý trik, ako zahnať chute na nezdravé jedlá. Kvalitná horká čokoláda, gumové medvedíky alebo kaša z mandľového mlieka, ktorú si pripravuje zakaždým, keď má chuť „zhrešiť". 

Dôkaz toho, že postava Kate Middleton sa za posledné roky nemení a zostáva štíhla, nájdete v priloženej fotogalérii

Galéria -

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

18.11.2020 06:20

Niet pochýb, že aj obyčajná aktivita môže fungovať.

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

18.11.2020 15:41

Je štíhla a hodí sa jej takmer každé oblečenie. Najviac sa mi Kate páči v šatách, ktoré jej naozaj mimoriadne pristanú.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

18.11.2020 19:20

Krásna ,múdra ,vyžaruje z nej veľa poziíivnej energie.

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

20.11.2020 07:48

Krásna postava, vyžaruje spokojnosť

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

25.03.2021 23:00

strava je základ

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE