Rodinne založené znamenia horoskopu: S ktorými sa býva najľahšie?

Vybrať si partnera na život nie je tak ťažké. No vedieť zdieľať spoločnú domácnosť, to už môže byť ťažšie. Každý máme iné návyky, každý máme svoje zaužívané rituály. Niekto sa vie prispôsobiť viac, niekto menej. Samozrejme, málokedy sa to dá zistiť vopred. Všetko to prichádza a odhaľuje sa viac-menej za pochodu. No predsa len tu môže byť malá „pomôcka," ktorá vám odhalí, či si budete rozumieť a či sa vám bude s daným partnerom žiť ľahšie. Aká? Znamenie zverokruhu. To dokáže odhaliť mnohé. 

Panna

Panny milujú rodinný a usadený život. Snažia sa vytvárať harmonické prostredie, sú veľmi prispôsobivé a bezkonfliktné. Či už ide o mužov alebo ženy. Ak máte po svojom boku práve takéhoto človeka, môžete si byť istý, že ste naladení na rovnakej vlne. Že obaja urobíte všetko preto, aby ste vyhoveli tomu druhému a že sa budete snažiť tiež vytvárať dokonalý domov. Spoločne. S Pannami vám nehrozí „JA",  ale vždy to bude „MY". 

Pozri tiež: 3 najzvodnejšie znamenia, ktoré pomotajú hlavu každému chlapovi

Znamenia, s ktorými sa najľahšie žije

Zdroj: Shutterstock®

Váhy

S Váhami je to zo začiatku komplikovanejšie. Sú to jednoducho váhavé osobnosti – to nie je klišé, ale fakt. Ale akonáhle si uvedomia, že ste pre ne tá pravá / ten pravý, tak si môžete vydýchnuť. Spoločný život v domácnosti bude veľmi idylický, veľmi otvorený a plný kompromisov. Váhy síce rady riadia svoju domácnosť a predovšetkým majú rady všetko pod kontrolou, ale to len dovtedy, kým vedia, že sa môžu na partnera naozaj spoľahnúť. Potom sú ochotné deliť sa a robiť ústupky. 

Ryby

S Rybami sa vám bude dobre žiť predovšetkým vtedy, ak ste viac dominantnejší typ. Práve taký potrebuje toto znamenie po svojom boku. Najmä ženy narodené v znamení Rýb preferujú mužov, ktorí vedú domácnosť. Nie je to tak, že by sa mali o ne len starať, ale jednoducho ich priťahujú vodcovské typy. Ak narazia na takého muža, vedia vykúzliť harmonický domov, ktorý si zamiluje každý muž. Nerobia scény, počúvajú a vyhovejú každým požiadavkám. Ich prioritou je spokojnosť polovičiek. 

Znamenia, s ktorými sa najľahšie žije

Zdroj: Shutterstock®

Rak

Hlavne všetko s humorom. Tohto sa drží znamenie Raka. Nič nechcú brať vážne, pre nich je dôležitý prítomný okamih, zábava, uvoľnenosť. Hlavne, keď už sú vo vážnom vzťahu a začínajú bývať so svojimi partnermi. Akýsi dom zábavy je ich vysnívaným bývaním a ak narazia na polovičku, ktorá je naladená na rovnakej vlne, ich spoločné bývanie bude skutočne plné zábavy a pohody.

Blíženci

Aj Blíženci sú partnermi do pohody a bývania. Milujú rodinný život, tešia sa na všetky tie spoločné domáce aktivity ako večere, zariaďovanie domácnosti, nákupy. A navyše, ak sa k tomu pridajú deti, sú vo vytržení. Blíženci sú rodinné typy a radi hniezdia. Spoločné bývanie s nimi je teda často aj idylické. 

6 komentárov
Elena Švachová

Elena Švachová

18.11.2020 22:28

Som ryba a úplne sa stotožňujem s tým,čo je tu napísané :-)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.11.2020 23:02

Sedí to dcéra je blíženec

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

19.11.2020 08:36

Škoda, že nie som na zozname :-D

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

19.11.2020 09:14

Na niektoré naozaj sedí.

Vaše meno:

Júlia Filová

Júlia Filová

20.11.2020 09:11

som rak a nie som až taká zábavná, ale určite rodinne založená

Vaše meno:

JAN KOMADA

JAN KOMADA

20.11.2020 14:22

Som rak a celkom to sedí na mňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE