Aj celebrity občas zhrešia vo svojom voľnom čase, a ešte z toho majú aj radosť

Aj známe osobnosti, ktoré poznáme často z televíznych obrazoviek, rádií či časopisov, sú len ľudia. Výnimkou je iba to, že je ich vidieť o trochu viac. Aj oni sa však vo svojom súkromnom živote často stretávajú s problémami či stresom.

 

V takýchto dňoch vo väčšine prípadov fungujeme na kalorických jedlách či rôznych slaných dobrotách, ktorými sú aj čipsy.

 

Inak to nie je ani v prípade moderátorky Dominiky Dadíkovej, komičky Evelyn či redaktorky Alexandry Orviskej, ktoré občas zhrešia a po náročnom dni si popri relaxe „pochrumkajú“ na čipsoch či iných slaných pochúťkach. 

 

Odporúčame prečítať:Recept na Gaštanové brownie

 

Prednedávnom boli totiž pristihnuté „pri čine“ na Instagrame. Kým dcéra Alexandry Orviskej doslova obložila zemiakovými medvedíkmi POM-BÄR maminho priateľa Lukáša Kozáka, Dominika a Evelyn uprednostnili radšej solené čipsy Slovakia Chips, v ktorých na ne navyše čakalo prekvapenie v podobe finančnej výhry. Dominika si vo svojom balíčku našla rovných 20 eur a Evelyn zasa potešila nájdená päťeurovka. 

 

Odporúčame prečítať: Recept na tekvicové muffiny s goji

Kozo stafaaaaj, sak idem do skoly v prirodeeeee #pombär ničitelka!

A photo posted by Alexandra Orviska TV JOJ (@alexandraorviska) on

Teraz môžete so Slovakia Chips vyhrať i vy, je to naozaj jednoduché. Stačí, ak si zakúpite balenie Slovakia Chips, ktoré je označené súťažným pásikom. Do takto označených balení bolo ukrytých 115-tisíc eur, pričom vo výhernom balení môžete nájsť 5, 10, 20, 50 alebo 100 € bankovku. 

 

Pochutnajte si na skvelých príchutiach čipsov ako Solené, Lahodná paprika, Cibuľková smotana, Zbojnícky špíz, Gazdovská slaninka, Grilované mäsko či Extra hrubé jemne solené a tešte sa z nečakanej finančnej výhry, ktorá sa môže ukrývať i vo vašom balíčku Slovakia Chips!

 

Odporúčame prečítať: Recept na Pečené jesenné jablká

slovakia chips

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií o súťaži nájdete na stránke: www.slovakiachips.sk

Zdroj foto:

slovakiachips.sk, archív Alexandry Orviskej, Dominiky Dadíkovej a Evelyn

 

2 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

22.10.2016 19:51

a prečo nie?

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

22.10.2016 20:39

je to preto,aby sa viac kupovali

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE