Ako dať kuchyňu do pôvodného stavu po vianočnom kuchtení

Neporiadok v kuchyni a špinavé riady sú nočnou morou každej ženy. Počas vianočného pečenia býva neporiadok ešte väčší a čas strávený v kuchyni sa upratovaním predĺži aj na niekoľko hodín. So správnymi čistiacimi prostriedkami si môžete prácu nielen uľahčiť, ale ušetriť aj vzácny čas, ktorý potom môžete venovať svojej rodine.

 

DISH DROPS sú čistiace prostriedky na umývanie riadov, ktoré ľahko vyčistia poháre, panvice, riady, či príbory. Neobsahujú fosfáty a vďaka kombinácii vysokoaktívnych biologických prísad z prírodných zdrojov sú šetrné k životnému prostrediu. To, je v dnešnej dobe nadmerne zaťažované, a preto aj používaním výrobkov šetriacich prírodu pomáhame zlepšiť prostredie, v ktorom žijeme. 

 

Aj do umývačky riadu

 

Čistiace prostriedky DISH DROPS ponúkajú aj tablety do umývačiek riadu. Tie sú balené v praktickom rozpustnom obale, takže ich používanie je o to jednoduchšie. Obsahujú prísady z prírodných zdrojov, ktoré majú vynikajúci účinok už pri teplote 40°C a šetria tak energiu. Tieto tablety vám poskytnú 8 čistiacich úkonov v jednom účinnom zložení: umývanie, dôkladné opláchnutie, prítomnosť soli, čistič umývačky, ochrana skla, ochrana striebra, rozpúšťanie usadenín a lesk nerezových predmetov.

 

 

Tablety do umývačiek riadu môžete kúpiť TU

Ako dať kuchyňu do pôvodného stavu po vianočnom kuchtení

Zdroj: Shutterstock®

Účinné aj v studenej vode

 

Ak nemáte umývačku riadu, značka DISH DROPS ponúka čistiace prostriedky vhodné aj pri ručnom umývaní. DISH DROPS Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu je vhodný na umývanie hrncov, panvíc, príborov, skla a dokonca sa nemusíte báť ani čínskeho porcelánu. Je jemný k pokožke rúk, takže sa nemusíte obávať vysušenej a podráždenej kože. Okrem toho, jeho čistiace účinky fungujú aj pri umývaní v studenej vode. Má sviežu citrusovú vôňu a pár kvapiek vytvorí bohatú penu, ktorá špinavý rad rýchlo vyčistí.

 

Pri čistení kuchyne nesmieme zabudnúť na pracovné dosky a spotrebiče, ktoré bývajú po akomkoľvek varení špinavé a bez lesku. L.O.C. Čistiaci prostriedok na kuchyňu zbaví všetky povrchy mastnoty a odstraňuje aj zažrané nečistoty. Vašu kuchyňu rozvonia jemnou citrusovou vôňou bez akýchkoľvek škodlivých výparov. Je vhodný na pracovné dosky, variče, domáce spotrebiče, drezy a chladničky.

 

 

L.O.C. Čistiaci prostriedok na kuchyňu môžete kúpiť TU.

Ako dať kuchyňu do pôvodného stavu po vianočnom kuchtení

Zdroj: Shutterstock®

Odýchnite si pri šálke kávy

 

Po dlhom a vyčerpávajúcom upratovaní dobre padne šálka chutnej kávy alebo čaju. V pohodlí domova si môžete vychutnať zrnkovú kávu zo 100 % čistých zŕn odrody Arabica, ktoré majú špeciálnu jemnú chuť. Pre milovníkov čaju je Darjeeling tea ideálnou voľbou. Po vylúhovaní má jedinečnú chuť s jemnou, ale zreteľnou osobitou arómou. Tento čaj sa všeobecne považuje za jeden z najlepších čajov, pretože jeho chuť je tak jedinečná, že sa nedá dosiahnuť pestovaním nikde inde vo svete.
 

 

Zrnkovú kávu alebo Darjeeling čaj môžete kúpiť TU.

Ako dať kuchyňu do pôvodného stavu po vianočnom kuchtení

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Anna Kristova

Anna Kristova

11.12.2015 17:29

už sa teším na ten neporiadok

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2015 18:22

zaujalo ma,urcite si kupim

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.12.2015 21:35

PEčIEM VELA 15 DRUHOV KAžDé SVIATKY vela varím je nás 11 a umývačku nemám takťe je veselo a pomáhajú aj vnúčatká

Vaše meno:

Daniela Siplakova

Daniela Siplakova

12.12.2015 14:43

pekny poučný článok :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

12.12.2015 17:07

pre mňa riady umývať nie je problém, zažila som aj časy bez tečúcej teplej vody, takže...

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

12.12.2015 20:04

v kuchyni je stále čo upratovať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE