Erotikou jemne ladená masáž s partnerom: Prečo to skúsiť a ako na to?

Masáže patria k tým najpríjemnejším technikám relaxu. Povedzme si ale pravdu, pri množstve výdavkov, ale aj povinností, len málo kto z nás chodieva na masáž pravidelne, hoc aj niekoľkokrát týždenne. A pritom tie správne dotyky sú pre našu pokožku, ale aj psychiku, doslova balzamom.

Ak má váš milý šikovné rúčky a podobne ste na tom aj vy, doprajte si vlastnú domácu masáž. Má to hneď niekoľko výhod:

  • neplatíte
  • spestrujete si svoj spoločný čas
  • zbližujete sa
  • spoznávate zákutia jeden druhého

Pozri aj: ​Je pre mňa zdravý každodenný beh? Pozrime sa na fakty

masáž pre zamilovaných

Zdroj: Shutterstock®

Ako na to?

Masáže sú niekedy veľmi intímnymi chvíľkami. Obzvlášť, ak sa vykonávajú na obnaženom tele. Ak aj so svojou polovičkou nepatríte k masérskym talentom, nič to. Aj jemné pohladenie dokáže narobiť zázraky. A relax to bude veru zaručený. Ak si chcete takúto vašu intímnu masáž ešte trošku okoreniť, vyskúšajte aj tieto pomôcky:

  • Masážne oleje – ale nie hocijaké. Voňavé, hydratačné aj s afrodiziakálnymi účinkami. Riaďte sa tentokrát svojimi obľúbenými vôňami. Či už pôjde o ružu, škoricu alebo vanilku. Masážne oleje umožňujú rukám ľahko a zmyselne sa kĺzať po tele bez toho, aby ste pokožku nejako neodborne dreli. Uľahčia tak zároveň vašu hru na masérku a zároveň aj vyživia pleť.
masážne oleje

Zdroj: Shutterstock®

  • Sviečky – tie dopĺňajú atmosféru nielen vo wellness centre, ale zvýraznia ju aj vo vašej domácnosti. Vášnivo pôsobia najmä červené sviece, ktoré umocnia pocit intimity. Ak budú vonné, dajte pozor, aby sa dopĺňali s vôňou masážneho olejčeka. Aby sa vám nedajbože z romantiky nevykľul bolehlav.
  • Pierka – jemné šteklenie vie byť veľmi príjemné. Musíte nájsť len tie správne miesta na tele svojho milého, ktoré masírujete. Prehĺbiť potešenie z masáže môžete aj pomocou špeciálnych rukavíc, či už z prírodných vlákien, jemných, alebo tých drsnejších. Na masáž hlavy je vynikajúci aj špeciálny masérsky pavúk, prípadne na telo, nejaké tie masérske podložky.
  • Nielen ruky – okrem rúk a masérskych pomôcok sa môžete na partnerovom tele vyšantiť aj inak. Výnimočnosť intímnej masáže pokojne podčiarknite aj bozkami, vlasmi, prsiami či jazykom. Takéto bonusy bežná masáž vo wellness centre neponúka.

Zosynchronizujte si dýchanie a navoďte atmosféru výnimočnosti. Synchronické dýchanie vás obidvoch ešte viac prepojí a vyženie z myslí možno aj prípadnú smietku stresu. Nezabúdajte, že fantázii sa medze nekladú a hlavne si so svojím milovaným dôkladne užite!

Pozri aj: Ako využiť med v záhrade? Nepridávaj si ho len do čaju!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE