Krása má veľa polôh, objavte ich s YOGOU!

Sme ženy - nikdy nevieme, čo chceme. Meníme vkus a ešte rýchlejšie nálady. Áno, vyhovieť nám je naozaj ťažké. Ale keď sa nájde niekto, komu sa to podarí, vieme ho obdariť tým najžiarivejším úsmevom. Presne takým, aký sa bude odrážať na displeji vášho nového Lenovo YOGA notebooku.

 

YOGA je to, čo ste hľadali! Spoľahlivá čítačka ženských manierov – prvý konvertibilný počítač, ktorý sa opiera nielen o inteligenciu, ale aj šiesty zmysel. Presne ako vy. Softvér Lenovo Harmony sa prispôsobí vašim meniacim sa požiadavkám intuitívnou optimalizáciou nastavení a odporúčaním aplikácií v závislosti od režimu. Že ste ešte o režimoch YOGY nepočuli? Zoznámte sa.

 

YOGA, chameleón svojej triedy, dokáže elegantne meniť polohy a režimy, aby vám sprostredkovala ešte plastickejší zážitok z multimédií. Jedinečný 360-stupňový dizajn „flip and fold“ (otoč a preklop) je zárukou, že vaša YOGA bude vždy tancovať, ako jej zapískate.  

Lenovo YOGA notebook

Zdroj: Shutterstock®

Nenechá sa zaskočiť

 

Murphyho zákony fungujú vždy a všade. Ostali ste bez prúdu, ale s rozpracovanými excelovskými tabuľkami? Nenechajte šéfa čakať. V režime Notebook sa môžete koncentrovať až do 9 hodín bez obáv, že sa YOGA vybije. No ak sa zvýši frekvencia vášho zívania, je načase nechať prácu prácou a pristúpiť k zmene režimu z manažérskeho na divácky.  

Lenovo YOGA notebook

Zdroj: Shutterstock®

lenovo

Zdroj: Shutterstock®

Pristane mu každé prostredie, každá situácia

 

Druhý režim YOGY, Stojan, maximalizuje komfort pri sledovaní obľúbeného filmu, ktorý si vďaka špičkovej hardvérovej kvalite vychutnáte v kinokvalite. A pokojne si spravte rande v spálni. Vďaka širokému pozorovaciemu uhlu a úpravám proti odleskom bude sledovanie zážitkom pre vás aj vášho milovaného. Tretí z režimov, Stan, prináša možnosť kreatívne sa realizovať nakrúcaním videí aj bez držania, čo je skvelé na zachytávanie nezabudnuteľných momentov, pri ktorých nechcete chýbať.

 

A tu nekončíme, dámy! YOGA je ešte ohybnejšia, aby sa svojím ladným štíhlym telom prispôsobila každému životnému štýlu. Štvrtý režim je šitý pre dobrodružné, ktoré nebaví sedieť na jednom mieste. Milujete cestovanie? To YOGA tiež, tak ju nezabudnite zbaliť do kufra. Jedným plynulým pohybom zameníte notebook za tablet a získate tak skvelého cestovateľského parťáka na čítanie, prácu, surfovanie na webe či relax pri filme, nech už ste kdekoľvek, hoci aj zaseknutá na letisku s ohláseným poldenným meškaním letu. S YOGOU vám čakanie ubehne úžasne rýchlo!

Lenovo YOGA notebook

Zdroj: Shutterstock®

Bezpečnosť na prvom mieste

 

V každom zo štyroch režimov sa môžete oprieť o kvalitu najnovšej generácie procesorov Intel® Core ™, ktoré zabezpečujú vysoký výkon a neskutočne živú grafiku. Čo viac potrebujete pre hladký multitasking? Už vieme – bezpečnosť. Zneužitie osobných údajov fakt nie je príjemná záležitosť, zvlášť v ére sofistikovaného kyberzločinu. Lenovo, samozrejme, myslí aj na toto a nenecháva nič na náhodu. Integrované bezpečnostné funkcie zmaximalizujú úroveň ochrany vašich údajov.

 

Čerešničkou na YOGE je možnosť striedania klávesnice s viacdotykovým displejom, takže keď si potrebujete oddýchnuť od stereotypného ťukania, hurá do toho. 

Lenovo YOGA notebook

Zdroj: Shutterstock®

Krásna navonok, užitočná zvnútra. YOGA JE 100 % kompatibilná s vašimi jedinečnými potrebami. Kúpite ju v začínajúcej cene už od 299 EUR s DPH v rozsiahlej sieti obchodných partnerov Lenovo po celom Slovensku.

 

 

FOTO GALÉRIA:

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.05.2016 15:09

velmi zaujimavy a pekny notebook

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE