Registrácia na dm ženský beh už beží. Budeš tam aj ty?

Výborná atmosféra, spoločnosť stoviek inšpiratívnych žien, skvelý pocit z aktivity pre svoje telo, zaujímavý sprievodný program. Toto všetko vás čaká, ak sa aj vy stanete súčasťou siedmeho ročníka dm ženského behu. My ženy vieme, že pre príjemný vzhľad a dobrý pocit zo svojho tela je dôležité mať nielen vhodnú kozmetiku, ale aj aktívny životný štýl. Práve dm ženský beh, ktorý sa uskutoční 22. septembra od Eurovea v Bratislave, je pripravený naservírovať vám správnu porciu pohybu a, samozrejme, aj dobrej nálady.

Odporúčame: Tejpovanie (taping): Máš problémy s kĺbmi či svalmi? Prelep ich!

Ako to vyzeralo minulý rok?

Podujatie má za sebou šesť úspešných ročníkov, ktoré neustále zvyšujú svoju úroveň a lákajú viac účastníčok. Atmosféru toho predchádzajúceho ilustruje hneď niekoľko zaujímavých faktov:

  • Behu sa zúčastnila partia 1 670 odhodlaných bežkýň, z ktorých 1 082 zabehlo 4-kilometrovú trať a 588 zvládlo ešte dlhšiu, 10-kilometrovú trať.
  • Spoločne zdolali až 10 208 km, čo je štvrtina obvodu zemegule.
  • Najstaršia účastníčka behu mala 79 rokov a zabehla až 10-kilometrovú trať.
  • Na štarte motivovala bežkyne pieseň Eye of the Tiger, ktorú si vybrali cez otvorené hlasovanie.

O obľúbenosti behu hovorí aj zvyšujúci sa záujem účastníčok. Podľa Janky Poláčkovej, prokuristky dm drogerie markt, „... až 42-percentný nárast účastníčok svedčí o tom, že rozhodnutie založiť tradíciu ženského behu na Slovensku bolo správne a som nesmierne rada, že sme ju založili práve my. Tešíme sa, že najmä ženy na Slovensku v posledných rokoch začínajú viac a viac času tráviť behaním, pretože beh vás pohltí, rozžiari, ozdraví a stane sa vašou celoživotnou láskou.“

Latka je teda nastavená vysoko a pripravovaný siedmy ročník nebude v ničom zaostávať oproti tomu predchádzajúcemu.

Zaujme ťa: Plogging: Nový fitness trend, prospešný pre teba aj tvoje okolie

Tohtoročný dm ženský beh sa uskutoční 22. septembra 2018 a prihlásiť sa môžete už teraz na stránke podujatia. Opäť máte na výber trať s dĺžkou 10 km alebo menej náročnú verziu s dĺžkou 4 km. Pokiaľ ste mamina, zaregistrovať sa dokonca môžete aj s vašou dcérou do samostatnej bežeckej kategórie. Minimálna veková hranica pri trati 4 km je 12 rokov a pri trati 10 km je to 16 rokov.

Okrem toho, že účasťou na dm ženskom behu urobíte niečo pre svoje telo, pomôžete aj iným: výťažok zo štartovného je venovaný na dm šport zónu vždy v inej časti Bratislavy. Sociálny projekt je financovaný spoločnosťou Be Cool, s. r. o., v spolupráci s generálnym partnerom podujatia, spoločnosťou dm drogerie markt.

Príďte si spolu s nami spraviť krajší deň športovou aktivitou, ktorou urobíte radosť svojmu telu aj iným!

Takže, vidíme sa na štarte? ;-) Zaregistrujte sa na beh už teraz!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE