Rozdelila ich smrť dcérky

Sandra Brownová je svetovo obľúbená spisovateľka, ktorá opäť pripravila strhujúci triler s neopakovateľnou atmosférou. Čaká vás zúfalý pokus Dutcha o záchranu svojej exmanželky.

Keď maličká Amy zomrela, mala iba tri roky. Mala mozgový nádor. Svinský, nenápadný a smrteľný. Jej smrť ich zničila. Lilly sa utápala v slzách, manžel Dutch začal piť a spôsoboval problémy v robote. Rozdelila ich smrť dcérky. „Obávam sa, že sa z nás stalo obyčajné klišé: ako manželia sme nezvládli tragickú stratu dieťaťa,“ priznáva Lilly. Už nikdy neboli takí, akí bývali. Ani ako manželia, ani ako jednotlivci.

 

A teraz musí Lilly bojovať o svoj vlastný život...

 

V ospalom horskom mestečku Cleary sa zvyčajne nič nedeje. No tentoraz zažíva sériu únosov mladých žien. Už ich zmizlo päť a na miestach, kde ich ľudia videli naposledy, sa vždy nájde modrá stuha. Po stope neznámeho únoscu sa pustí šéf miestnej polície Dutch Burton, ktorý ani netuší, že čoskoro bude tento prípad oveľa osobnejší, ako vôbec tušil...

 

Rozdelila ich smrť dcérky

Mrazivý dotyk smrti

 

Do Cleary sa blíži veľká fujavica, meteorológovia predpovedajú mrznúci dážď a prudký vietor. Neodporúčajú cestovať, iba ak v nevyhnutných prípadoch. Mrazivý závan dýchne aj na ľudí... Do mestečka sa vracia Lilly, bývalá Dutchova manželka a šéfredaktorka časopisu v Atlante. Ich manželstvo sa rozpadlo po tom, ako im tragicky zahynula dcérka Amy. Teraz prišla Lilly do Cleary, aby predala zrub a nadobro tak zanechala za sebou minulosť. Považuje to za nevyhnutné...

 

Osudové stretnutie

 

Lilly však autom dostane šmyk a zrazí neznámeho Bena Tierneyho, ktorý jej z lesa skočí pod kolesá. Pozná Bena, už v minulosti sa stretli a trošku flirtovali. Ben pracuje na voľnej nohe ako novinár a keďže nemajú inú možnosť, uchýlia sa do chaty, aby prečkali prudkú víchricu. Ben je navyše zranený.

 

Sériový vrah

 

Dutch zatiaľ čaká na prvé správy od FBI. Čoskoro sa dozvedá zásadnú vec. Obávaným sériovým vrahom je istý Ben Tierney. A vzápätí zisťuje, že ten práve uviazol v chate s jeho exmanželkou Lilly. V chate plynie čas veľmi pomaly, vonku zúri víchrica a Lilly sa začína cítiť v nedobrovoľnom väzení akosi neisto. Nielen kvôli snehovej kalamite, ale postupne si uvedomuje, že život jej oveľa viac ohrozuje jej spoločník.

 

Začítajte sa do Mrazivého závanu – hrob je už vykopaný!

 

Sandra Brownová je svetovo obľúbená spisovateľka, ktorá opäť pripravila strhujúci triler Mrazivý závan s neopakovateľnou atmosférou. Čaká vás zúfalý pokus Dutcha o záchranu svojej exmanželky, napätie, ktoré by sa dalo krájať a určite prekvapivý záver.

 

 

 

Zdroj foto: www.bux.sk
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE