Rozkošné myšky, ktoré ťa svojou roztomilosťou chytia za srdce: Odpustíš im všetko!

Myš nepatrí medzi najčistejšie zvieratá, ktoré by sme bežne chovali vo svojej domácnosti. Niektorí z nás majú dokonca z myší panický strach. Už len pohľad na ne im nerobí dobre, nieto ich ešte chovať, mojkať a strpieť vo svojej domácnosti. Preto im v mnohých domácnostiach kladieme pasce s kúskom syra, ktoré s nimi nemajú žiadne zľutovanie. Avšak myšky môžu byť aj rozkošné. Nemusia byť len potravou pre hady, mačky a iné mäsožravé zvieratá.

Musofóbia vám určite nehrozí

Musofóbia – odborný názov pre strach z myší a potkanov. Viete však, že každá fóbia sa dá liečiť? Stačí len zvoliť správny spôsob liečby, trpezlivosť a akejkoľvek fóbie sa môžete zbaviť už v priebehu niekoľkých týždňov. A dokonca aj strachu z myší! Možno vám v tom pomôžu práve fotografie rozkošných myšiek, ktoré sa nachádzajú v galérii nižšie.

Sú dokonca také „ňuňacie“, až máme chuť sa s nimi pomojkať a pohladkať si ich. Vedeli ste, že sa dokonca myšky dokážu smiať? Respektíve, že sú šteklivé? Pri šteklení správneho miesta na ich telíčku vydávajú zvuk, ktorý pripomína smiech. A to si už veru myslíme, že je rovnako rozkošné. Nemyslíte?

O ich rozkošnosti vie svoje táto fotografka. Vytvorila sériu fotiek myší v prírode, ktoré každý deň zdolávajú neľahké terény a zažívajú najrôznejšie úlohy v boji za potravou alebo v boji o útulné miestečko, ktoré môžu považovať za svoj domov. Takto vznikla séria fotiek myšiek s rôznymi kvetinami, ktoré vyzerajú tak nevinne, až máte chuť si nejakú myšku priniesť domov.

Takže ako, vzali by ste si takúto rozkošnú myšičku domov, poskytli jej druhý domov a maznali by ste sa s ňou každý deň?

Pobav sa: Účesy 80. a 90. rokov: Nemôžeme uveriť, že toto sa kedysi skutočne nosilo!

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.05.2019 06:48

Myšky môžu byť aj rozkošné, avšak pre väčšinu asi iba v takomto podaní.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.05.2019 18:57

v prírode sú rozkošné, ale keď sa dostanú do bytu či domu, všetko padá

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE