Senta Andok: Pod maskou

Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho...

 

V edícii YOLi, knihy pre mladých, vychádza novinka mladej slovenskej autorky Senty Andok Pod maskou. Je to napínavý príbeh, takmer detektívny, ktorý je však aj o búraní predsudkov voči bezdomovcom.

 

Martinovi Mayerovi sa to prihodilo a na takéto stretnutie doplatil životom. Koho však za zbytočnú smrť potrestať, keď o osude nedospelého mladíka rozhodla guľôčka na rulete? Z Martinovho najlepšieho kamaráta sa stáva bezdomovec. Túla sa bezcieľne životom a stará sa o starca, ktorý nesie v sebe vinu za smrť žiaka. Jedného dňa sa však Petrov život zázračne zmení.

 

Prečítaj aj: Dievča z kalendára: 3 mesiace plné horúcej vášne!

 

Senta Andok: Pod maskou

Začína žiť dvojakým životom plným klamstiev a falošných ilúzií. Zapletie sa s čudáckym falšovateľom dokladov a odrazu sa ocitne v centre záujmu médií. Kto je záhadný hrdina v maske klauna a ako súvisí so samovraždou obľúbenej popovej hviezdy?

 

Prípad dostáva na starosť detektív Vlčák a Peter zisťuje, že sprvu nevinná hra sa mení na jeho nočnú moru...

 

Hlavný hrdina Peter je chalan, ktorý to mal od začiatku veľmi ťažké. Podľa toho ako vyzerá, by ste ho možno na prvý pohľad odsúdili. U neho jednoducho nie je prvý dojem správny.

 

Ale keď ho spoznávate bližšie, zistíte, čo sa pod jeho vonkajškom skrýva. Objavujete inú časť Petrovej osobnosti  – človeka, ktorý je ochotný a schopný bojovať s tým, čo dostal do vienka,“ približuje postavu svojej knihy Pod maskou Senta Andok.

 

Prečítaj aj: Sissi - náhodná cisárovná: Zradný cisársky dvor a príbeh lásky

1 komentár
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

02.09.2017 00:41

zaujal ma obsah knihy... mam rada pribehy zo zivota... sj taketo stranky prinasa zivot

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE