Tajomstvá, ktoré ich navždy zmenia!

Romantický príbeh z Londýna, ktorý vám bude pripomínať úspešné knihy od Jojo Moyesovej, Davida Nicholsa, či Sophie Kinsella. Je to čarovný príbeh o rodinnom pute, priateľstve a láske.

 

„Pýcha a predsudok“ pre súčasných moderných čitateľov – obsahuje základné prvky tohto známeho diela a bude sa vám skvele čítať. Vychutnajte si novinku Nechám ma zle

 

 

Obaja sú väzňami vlastných predsudkov,
kým nezasiahne osud.

 

Kim a Harry sú úplné protiklady, ktoré zhodou okolností majú radi tých istých ľudí: Kiminu staršiu sestru Evu a jej malého syna Otisa, ktorému chýba otec.

 

Kim pracuje pre charitu a chce pomáhať druhým ľuďom. Nejde do hlavy, čo jej krásna voľnomyšlienkarská veľká sestra vidí na namyslenom bankárovi a suchárovi Harrym, ktorý sa vždy zjaví tam, kde ho nechce vidieť. Celé detstvo si ho drží ďaleko od tela (Musí vždy jazdiť v najnápadnejších autách a snažiť sa očariť každého, koho stretne?), zatiaľ čo Harryho obľúbenou zábavou je provokovať a zlostiť Kim.

 

Odporúčame tiež: Unikátna kniha. Pár kusov aj pre Slovákov! 

 

 

Harry aj Kim sa príliš držia svojich predsudkov, aby ich zaujímalo, čo sa naozaj odohráva pod povrchom toho druhého. Nerozumejú si. Delia ich dlhé roky nenávisti, odsudzovania, ignorancie, hádok. Jednoducho, ich vzťah je jeden veľký neúspech.

 

Až kým nezasiahne najhoršia zo všetkých tragédií. Keď sa ocitnú zoči-voči možnosti, že stratia svojho najdrahšieho človeka, vyplávajú na povrch hlboko pochované tajomstvá, ktoré ich oboch navždy zmenia.

 

Izzie veľmi obdivovala ľudí, ktorí vždy zapadli do spoločnosti. Nechápala, ako to robia. Študovala časopisy, spisovala zoznamy zázračných kozmetických výrobkov a kníh o sebazdokonaľovaní. Pozorne počúvala, keď sa ľudia rozplývali nad jogou, bobuľami goji alebo nad štúdiom japončiny. Znepokojovalo ju, že má príliš nepoddajné vlasy, tučné stehná a že nikto neocení jej hru na fagote. „Pozrieš sa na dievča, ktoré vyzerá ako Kate Mossová,“ povedala raz Kim, „a zdá sa ti, že porušuje všetky pravidlá. No všetci ju napriek tomu milujú. Tak čo si počneš?“ Kim to pripadalo zvláštne. Nech si ľudia myslia, čo chcú. Čo iné môže človek urobiť, než zostať sám sebou?

S ockom sa rozprával o Michaelovi Owenovi,“ dodala Izzie. Kim na ňu uprela prázdny pohľad.

Newcastle United. Zranené koleno. Svetový pohár.“

Ale presne to Harry robí,“ namietla Kim podráždene. Opierala sa o nástenný sušič rúk, zatiaľ čo Izzie – s nohou vo dverách kabínky, aby sa nemohli zatvoriť – sedela na kryte najbližšej záchodovej misy. „Zistí, čo ťa zaujíma, a rozviaže ti jazyk.“

To predsa nie je zločin, alebo áno? Čo je na tom, že je zhovorčivý?“

Hlavné dvere narazili do steny a do toalety prenikol hluk z reštaurácie na prízemí. „Och, prepáčte,“ ospravedlnila sa žena so žiarivými červenými vlasmi v zelených šatách.

Nevšímajte si nás,“ poradila jej Izzie. „My sa tu len skrývame pred Harrym.“

 

 

V tomto príbehu Marianne Kavanaghová rieši rodinné putá, priateľstvo a lásku formou pútavého rozprávania. Necháp ma zle je vtipná a dojemná kniha, ktorá si získa srdcia čitateľov na celom svete.

 

Marianne Kavanaghová je britská spisovateľka a novinárka. Pracovala ako zástupkyňa šéfredaktora časopisu Marie Claire a prispievala do známych novín, časopisov vrátane Telegraph, Daily Mail, The Guardian, Daily Mail, Easy Living. Žije v Londýne.

 

Zábavný, pichľavý a dojímavý príbeh.“
Daily Mail

 

Začítajte sa do novinky Nechám ma zle.

 

 

Odporúčame tiež: Pikantná a šteklivá OMEGA! 

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE