Technológia Ceragem - to pravé pre vaše zdravie

 

Trpíte bolesťami chrbta? Navštívili ste už veľa odborníkov, absolvovali množstvo masáží a dlho očakávaná úľava stále neprichádza?

 

Alebo bojujete s krčnou chrbticou, bolesťami kĺbov a neviete si dať rady? V prípade, že klasické liečebné postupy už nefungujú, vyskúšajte riešenie v podobe alternatívnej medicíny.

 

 

 

 

Východné liečebné metódy

 

Riešením môže byť lôžko Ceragem, ktorého základom je kombinácia tradičných prírodných liečebných metód z Ďalekého východu a technológie 21. storočia. Ceragem je výsledkom dlhoročnej práce lekárov, vedcov a konštruktérov. 

 

 

Odporúčame prečítať: Východná medicína a jej účinky

lozko ceragem

Zdroj: Shutterstock®

Ako Ceragem funguje?

 

Termoakupresúrne lôžko sa dá nastaviť na rôzne druhy programov, podľa potreby. Toto lôžko kombinuje blahodárne účinky infračerveného svetla s klasickou masážou. Práve infračervené žiarenie má na ľudský organizmus pozitívne účinky. Žiarenie je v lôžku zabezpečené pomocou takzvaného epoxid-karbónového panela, ktorý sa nachádza v hlavnom a taktiež aj prídavnom matraci lôžka. Tak môže infračervené žiarenie prenikať do všetkých častí ľudského tela.

 

Odporúčame prečítať: Život s bezlepkovou diétou - celiakiou

bolest

Zdroj: Shutterstock®

Okrem infračerveného žiarenia lôžko Ceragem spája aj iné liečebné praktíky: 

 

 

  • Chiropraktika Ide o spôsob uvoľňovania spirálnych nervov chrbtice pomocou ručného narovnávania a naprávania. Jej schopnosti sa využívajú aj v Cerageme. Upravuje tak pohyblivosť nášho tela a napomáha proti bolesti.
     
  • Masáž – Masáž je obľúbeným prostriedkom na uvoľňovanie chrbtice, čím sa uvoľňuje tlak na platničky medzi jednotlivými stavcami. Práve masáž je prvou časťou Ceragem lôžka, ktoré pomôže predísť oslabovaniu a tuhnutiu chrbtice.
     
  • Moxáž (termopunktúra) – Moxáž v tradičnej čínskej medicíne znamená riadené zahrievanie akuprsúrnych bodov. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie organizmu a povzbudzuje funkčnosť jednotlivých orgánov ľudského tela. Zahrievaním určitých bodov pomocou moxáže taktiež podporujeme náš imunitný systém 

 

Odporúčame prečítať: Žiarivý úsmev? Jednoducho!

ceragem centrum

Zdroj: Shutterstock®

  • Jadeit (nefrit) -  je kameň, ktorý sa v tradičnej čínskej medicíne využíva najmä pre svoje liečebné účinky. Jadeit je zakomponovaný aj do technológie lôžka Ceragem (z ktorého sú vyrobené vnútorné projektory v lôžku) pre svoju schopnosť prenášať a udržovať teplo.

 

  • Himalájska soľ – jej kryštáliky sú zdrojom zdravia a zvyšovania vitality. Soľ je bez nečistôt, je bohatá na minerálne látky a skladá sa z 84 prvkov, z ktorých sa skladá aj ľudské telo. Pôsobí priaznivo na nosné dutiny, alergie, astmy, na čistenie rán či pokožky

 

 

Odporúčame prečítať: Čo robiť, keď vás páli záha?

 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už účinky Ceragemu? 

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Marika Michálková

Marika Michálková

30.04.2015 08:38

zatiaľ som nevyskúšala, ale vyzerá to zaujímavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE