Parádiť sa prináša výhody! Spoznajte ich.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo všetko ovplyvňuje oblečenie? Ja sa nie len zamýšľam, ale účinky vidím aj na mojich klientkach.

 

Oblečenie nás vie postaviť na piedestál, vyzdvihnúť našu krásu, podporiť naše sny. Tak prečo si nezjednodušiť život a nevyužiť ho vo svoj prospech?

 

 

Outfit ako výhoda

 

Vyťahuje ráno oblečenie zo skrine automaticky? Schmatnete, čo je prvé po ruke? Nepremýšľate nad tým, ktorú stránku zo seba chce v ten deň podporiť a vyzdvihnúť aj vďaka oblečeniu? Na tom nie je nič zlé, len je škoda, že sa pripravujete o obrovskú výhodu, ktorú môžete oblečením získať. Tým, ako ste oblečení, dokážete o sebe veľa prezradiť a komunikovať. Pomocou oblečenia sa môžete prezentovať, podporiť svoje sny a vyjadriť veľa aj bez slov. Tak načo sa zahaľovať do myšacieho kožúška, keď vnútri vás drieme úplne niečo iné. Ukážte to svetu aj vďaka outfitu, ktorý s vami ladí. Harmónia v šatníku sa vám prenesie aj do život.

 

Odporúčame tiež: Mýty o ženskej kráse – preč s nimi!

Parádiť sa prináša výhody

Zdroj: Shutterstock®

Preč s pochmúrnou náladou

 

Pokiaľ je pochmúrne počasie alebo vaša nálada je pochmúrna, doprajte si malý experiment. Postarajte sa o seba ako o kráľovnú. Dajte si na seba farbičky, vytiahnite zo skrine to najlepšie, čo máte. Skrášlite sa, ako sa vám žiada. Máte aj tom všetkom máte stále pochmúrnu náladu? :) Stavím, sa že nie, lebo pozornosť ste zamerali inde, nie na utápanie sa v zlej nálade. Pozornosť, ktorú venujete len a len sebe v kombinácii s farbičkami lieči.  

 

Odporúčame tiež: Čo by ste mali vedieť predtým, než investujete do oblečenia

Parádiť sa prináša výhody

Zdroj: Shutterstock®

Čo všetko zmôže jeden šatník

 

Minule mi klientka hovorí, že sa cíti mdlo, ako sivá myška a chce to zmeniť. Cíti, že myšací kožuštek nie je to pravé pre ňu. Ďalšia klientka spomína, že často, keď príde do práce, ľudia sa jej pýtajú, či nie je unavená, hoci bola plná energie.

 

Obe boli nespokojné s tým, čo je teraz a mali ešte niečo spoločné. Silno sa vnímali cez to, čo videli v zrkadle. Veď veríme tomu, čo vidíme a počujeme. Problém nastáva, keď si kvôli tomu prestaneme všímať, čo drieme v nás – potenciál krásnej, sebavedomej bytosti, ktorá má všetko nato, aby si splnila sny. Vtedy je čas nastaviť iné zrkadlo a zmeniť pohľad na seba. Veď, keď ten potenciál vidím vo vás ja, nie je možné, aby ste to vy nevideli. Spôsobov ako zmeniť vnímanie je viac. Ja využívam pri svojej práci ten mne najbližší – farbičky, strihy, doplnky a oblečenie. Aj keď hlavnú rolu nezohráva oblečenie, hlavnú rolu zohráva pozornosť, vnímavosť, čas a energia, ktorú venujete sebe. Táto kombinácia má čarovné účinky. Prichádza s ňou sebavedomie a sebavedomie je ten naj sexi doplnok, ktorý vám uľahčí cestu ku všetkému po čom túžite. Rozkvitnutý šatník je len príjemný bonus.  

 

Odporúčame tiež:  Ako vytvarovať postavu pomocou vhodných strihov oblečenia?

Parádiť sa prináša výhody

Zdroj: Shutterstock®

A nezabudnite na dôležitú vec, najviac sexi je, keď sa obliekate a parádite pre seba, nie pre okolie.  

 

Radí: Marcela Špalková - Štýl mejker 

Viac na: www.stylnamieru.sk

 

Odporúčame prečítať: Rady ako dobre nakupovať, pre nákupné ne-maniačky

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

24.06.2016 18:18

veru oblečenie dokáže zlepšiť náladu :)

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

14.07.2016 20:19

Páči sa mi posledná veta.. naozaj výstižné :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE