Tenisky v meste: Vyhoďte tepláky, nahoďte sukne!

Zaváňa vám trend tenisiek k sukni osemdesiatymi rokmi? Tipujete správne, ale... aj keď 21. storočie vytrhlo z ústrania outfit, aký pyšne nosilo už filmové Podnikavé dievča po uliciach Manhattanu, o recyklácii nemôže byť ani reči. Dnešná forma trendu je variabilnejšia a vzrušujúcejšia.

 

Punková princezná, Nežná víla, Dieťa kvetov, Športová dáma či Kočka z mesta – to je len niekoľko tvárí, ktoré vám prepožičajú novinky v sortimente tenisiek a pláteniek z aktuálnej kolekcie CCC. Môžete sa nimi inšpirovať alebo si vytvoriť nový, originálny look. V ponuke nájdete desiatky štýlovo pestrých modelov, takže iste nebude problém vybrať ten, čo sa hodí k vášmu módnemu podpisu.  

tenisky CCC

Zdroj: Shutterstock®

Kvety trochu inak

 

Pravidelne sa vracajúcou a predsa neošúchanou jarnou klasikou sú kvetinové vzory, bez nich si toto obdobie sotva možno predstaviť. CCC netradične prináša kvetiny aj na teniskách športovejšieho strihu či na plátenkách s vyššou platformou, ktoré vám bleskovo predĺžia nohy bez obmedzenia pohodlia.

tenisky CCC

Zdroj: Shutterstock®

Čipka a príroda v meste

 

Nápaditou cestou, ako dodať outfitu kvapku éterickosti, je jemná čipka na plátenkách, a ak chcete byť ešte o krok vpred, stavte na neprehliadnuteľnú kombináciu čipky a ozdobných aplikácií, ako sú kamienky alebo nity. Do módy sa opäť vracajú zvieracie vzory a sýte farby na topánkach, čo vidieť aj na dizajne tohtoročných tenisiek.   

čipkovane tenisky

Zdroj: Shutterstock®

Stavte na kontrast a fantáziu

 

Tenisky v meste budú vyzerať inovatívne a sviežo, keď ich spárujete s kúskami, ktoré im zdanlivo protirečia – s košeľovými šatami či šifónovou sukňou. Nebojte sa kríženia výrazných farieb a dokonca viacerých vzorov. Stačí sa pozrieť do sveta, smelé teniskové variácie Londýnčaniek či Newyorčaniek vás len utvrdia v tom, že módnymi pravidlami nespútaná fantázia je tým najspoľahlivejším osobným stylistom!  

 

 

Zapojte sa do našej súťaže:

Vyhrajte 30% zľavové poukazy na nákup topánok CCC

tenisky CCC

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

22.04.2015 17:26

Trendy tenisky

Vaše meno:

Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

13.05.2015 12:52

trendy a pohodlné

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

17.05.2015 17:41

jemné kvetinové sú naozaj super na toto obdobie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE