Svadobná manikúra – TOP inšpirácie, ktoré ohúria každú nevestu!

V svadobný deň by mala nevesta pri svojej príprave dbať i na tie najmenšie detaily. Očarujúce šaty, skvostný make-up, ale i upravené nechty. Upravené nechty sú totiž vizitkou každej dámy a preto ich v rámci vášho dôležitého dňa netreba zanedbávať. Samozrejme, je však na osobnom vkuse každej nevesty či svojim nechtom dožičí jemnú nenápadnú úpravu,  odvážnejšie zdobenie nechtov či dokonca niečo dlhotrvácnee v podobe gélových nechtov. V prípade jemnej nenápadnej úpravy si viete nechty pri troche zručnosti nalakovať i samy, gélové nechty radšej prenechajte odborníkom.

Prirodzené či umelé, jednoduché či zdobené?

Pri výbere svadobnej manikúry môžete zohľadniť viacero kritérií, určite však v prvom rade celkový vzhľad, štýl šatov i líčenia a účesu. Budú sa k vášmu zovňajšku hodiť skôr nenápadné nechty, alebo ich necháte vyniknúť ako doplnok? Keď si zvolíte medzi jednoduchým a výraznejším, pouvažujte o tom, či takto vyzdobiť chcete svoje prírodné nechty, alebo sa spoľahnete na gélové alebo akrylové nechty. Ak máte svoje krásne dlhé nechty, šikovná manikérka vykúzli skvostné dielo aj na nich. Ak sú vaše nechty malé a vy ich chcete počas svadby pozdvihnúť, nebojte sa umelých nechtov.

Tak umelé, ako aj prírodné nechty je možné zdobiť jednoducho a naopak i výrazne. Pre jemnú manikúru môžete zvoliť napríklad obľúbenú francúzsku manikúru alebo jemný lak v telových farbách. Ak túžite po vyzdobených nechtoch, spoľahnite sa na drobné kamienky či perličky. Poďme sa spolu pozrieť na nechtové inšpirácie, ktoré sme si pre vás v podobe galérie prichystali v dnešnej svadobnej rubrike.

Pozri aj: Famózne svadobné líčenie: Neuveriteľné, aká je sila make-upu!

2 komentárov
Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

02.06.2014 07:52

Francúzska manikúra prírodných nechtov je úplne najkrajšia :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

19.04.2021 07:03

Nepáčia sa mi veľmi dlhé umelé nechty s rôznymi trblietkami a pod. som skôr za jednoduchosť v podobe francúzskej manikúry :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE