Svadobné účesy: Toto sú 3 najobľúbenejšie!

Svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní v živote väčšiny žien. Skoro každé dievča sníva o tom, že bude tou najkrajšou nevestou. Všetko musí byť perfektné - svadobné šaty, závoj, make-up a, samozrejme, aj účes. Krásny a elegantný účes je jednou významnou časťou vášho vzhľadu v svadobný deň. Všetky budúce nevesty sú nervózne, vzrušené, nerozhodné. Takže sme sa rozhodli vám pomôcť a navrhnúť pár najobľúbenejších účesov, ktoré sú vždy trendy. V dnešnej dobe si ich už pomocou príčeskov môžu dopriať aj tie s kratšími vlasmi. Vyberte si z troch klasických účesov, ktoré sú večné a nikdy nevyjdu z módy! Svadobné účesy dokonale dotvárajú vzhľad nevesty. 

Pozri aj: Nevieš, či dať dieťaťu cumlík? Najprv zváž všetky pre a proti!

drdol na svadbe

Zdroj: Shutterstock®

1. Elegantný drdol

Jeden z nezameniteľných, klasických, krásnych, veľmi sofistikovaných účesov je drdol. Prečo s týmto účesom nikdy nič nepokazíte? Pretože, bez ohľadu na to, či ste blondínka alebo bruneta, či máte rovné alebo kučeravé vlasy, môžete si tento účes dovoliť. Vyhovuje skrátka všetkým. Každý typ drdola sa hodí takmer ku všetkým typom svadobných šiat a pomôže vám dodať ešte viac elegancie.

Tento účes môže byť aj neformálny a romantický zároveň. Nemusí vyzerať bezchybne. Neváhajte a nechajte niektoré vlasy voľne padnuté, bude to vyzerať veľmi sexy a romanticky. S touto variáciou môžete uniknúť od stereotypných účesov a byť neobvyklé a odlišné. Drdoly sú nadčasové, a určite nebudete ľutovať, ak si zvolíte tento typ účesu.

Odporúčame: Ako podporiť vylučovanie toxínov z tela? Ľudová medicína odporúča tento čaj!

rozpustené vlasy na svadbe

Zdroj: Shutterstock®

2. Kučery

Kučeravé účesy sú vždy obľúbenou voľbou. V súčasnej dobe sú moderné voľne rozpustené kadere s veľkým objemom. Veľmi pekné a prirodzené je tiež natočenie iba končekov dlhých vlasov. Pomocou sponky si môžete vlasy zopnúť len do jednej strany. Predlžuje to krk a dáva vám to elegantný a zvodný vzhľad. Celkový dojem podčiarknite krásnymi náušnicami, ktoré budú ladiť sa sponkou vo vlasoch.

Pokiaľ ide o tento účes, dlhý závoj nie je tá správna voľba. Lepší nápad by bolo mať malý klobúčik so sieťkou, čo je teraz veľmi moderné. Ak nemáte dlhé vlasy, ale napriek tomu tento účes chcete, môžete využiť príčesky. Každá šikovná kaderníčka vie s nimi už veľmi dobre pracovať a vyčarí vám tak s ich pomocou účes vašich snov.

3. Jednoduché, ale krásne

Ak chcete jednoduchý účes, aby vynikli vaše krásne svadobné šaty a doplnky, nechajte vlasy prirodzene rozpustené. Viete si ich krásne a jednoducho ozdobiť a vytvoriť tak jednoduchý účes. Fantázii sa medze nekladú. Môžete použiť kvety, živé sú teraz veľmi trendy, spony alebo sponky, korunky, čelenky, klobúčiky so sieťkou alebo akékoľvek iné doplnky do vlasov, ktorých je teraz neúrekom. Budete vyzerať ako princezné!                          

TIP: Tieto 3 účesy sú dosť ľahké, takže si ich môžete vyskúšať doma a ľahšie sa tak pre niektorý z nich rozhodnúť.

Pozri aj: Ako vyčistiť vodovodnú batériu? S touto lacnou prísadou to zvládneš ľavou zadnou!

8 komentárov
Simona Rosičová

Simona Rosičová

28.01.2013 12:23

na svojej svadbe by som určite chcela mať niečo jednoduché ale krásne, nie len na hlave ale aj šaty, kytica, torta, a všetka výzdoba :))

Vaše meno:

Zuzka Hanuliaková

Zuzka Hanuliaková

31.01.2013 07:01

naozaj jednoduché a krásne :-) ja by som chcela mať na svoje svadbe účes - zapletaný vrkoč doboku a nejaký kvietok :-)

Vaše meno:

Nikky

Nikky

16.03.2013 12:33

taktiez by som siahla po niecom jednoduchom, kuceravom a viacmenej rozpustenom :D :D uz sa neviem dockat toho dna :D

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.03.2014 20:15

Elegantný drdol je krásný teraz si nevesta má z čoho vyberať a záleží na kaderníčke ako to všetko dopadne

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

14.03.2014 20:03

Tak tak závoj len zakryje krásny účes :).

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 03:38

Ten elegantný, tak trošku ležérny drdol sa mi páči najviac, na ktorom sa môže pekne uchytiť závoj. Rozpustené vlasy si môžu podľa mňa dovoliť iba nevesty, ktoré majú dlhé, husté a zdravé vlasy.

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 13:33

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 13:33

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE