TEST: AVON MEGA effects mascara

Dnes som dostala ďalší balíček produktov na zrecenzovanie. Začnem asi tým, na čo som sa z balíčka tešila najviac. Ide o najnovšiu špirálu od spoločnosti AVON MEGA effects mascara, s ktorou ste sa už určite stretli v katalógoch AVON, kde ju momentálne dostať za akciovú cenu 4,90€.

Obal maskary MEGA effects tvorí čierna a červená farba. V krabičke sa nachádza maskara, ktorá ma na prvý pohľad zaujala svojím netradičným obalom. Pripomína mi to trochu fixku. Maskara sa niekomu môže zdať dosť hrubá, ale mne to vôbec neprekáža, práve naopak, mne to vyhovuje, pretože sa mi lepšie drží v ruke.

AVON MEGA effects mascara

Zdroj: Shutterstock®

Po otvorení červeného vrchnáka a po vytiahnutí držiačika, máte možnosť vidieť veľmi originálnu kefku, ktorej štetinky sú tvarované tak, aby maskara na očiach zanechala najlepší MEGA efekt. Verím, že nie som jediná, ktorá sa s takýmto produktom ešte nestretla. Videla som už rôzne kefky, avšak musím uznať, že táto je zo všetkých najoriginálnejšia. Veď posúďte sami na fotkách.

AVON MEGA effects mascara

Zdroj: Shutterstock®

Hneď ako som kefku otvorila, musela som ju vyskúšať a úplne ma očarila. Nanáša sa veľmi ľahúčko. Pri aplikácií som si nezafarbila ani horné ani dolné viečko a vďaka ohybnej rúčke si môžete aplikáciu uľahčiť, nakoľko nie ste obmedzované paličkou, ktorá má na konci hrebienok, ako to je pri klasických špirálach, pretože jedinečný tvar kefky je navrhnutý tak, aby zachytil aj tie najjemnejšie riasy.

AVON MEGA effects mascara

Zdroj: Shutterstock®

Táto perfektná kefka vaše riasy dokonale nadvihne, predĺži a dodá MEGA objem.  Úplne postačí nanesenie jednej vrstvy, ale pre ešte väčší objem a dĺžku, v pohode môžete použiť špirálu aj dva krát, a riasy ostanú pekné, dlhé a nezlepené.

AVON MEGA effects mascara

Zdroj: Shutterstock®

S maskarou MEGA effects od AVONu som veľmi spokojná, som rada, že som si ju mohla vyskúšať a bodové ohodnotenie u mňa má 11 bodov z 10tich :) Veľmi ľahko sa nanáša, krásne drží tvar rias a na mojich očiach vydrží MEGA objem aj dĺžka celý deň. Večer si ju bez problémov odlíčim micelárnou vodou.

Maskaru MEGA effects si môžete zakúpiť na stránke AVON, alebo u svojej AVON lady.

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

22.01.2014 18:00

Ešre som sa s touto mascarou nestretla.

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

24.01.2014 14:20

Tak tieto špirály som videla už asi na 20 blogoch a videách. Z avnu som vyskúšala už veľmi veľa špirál, ale bohužiaľ mi ani jedna nesedela. Takže ani po tomto článku si ju neplánujem kúpiť.

Vaše meno:

Alexandra Zlúkyová

Alexandra Zlúkyová

01.03.2014 16:09

praktické ..:)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 10:35

nezaujala ma táto špirála síce ani nepoužívam ale nezaujala ma.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE