TEST: Blistex LIP TONE

Pokožka našich pier je omnoho tenšia ako na iných častiach nášho tela, preto je aj viacej náchylnejšia  na vonkajšie vplyvy prostredia - v aktuálnom období na slnečné žiarenie či vietor. 

 

Ak svoje pery ničím nechránime, môžeme na to nepekne doplatiť  a to ich nepríjemným sčervenaním, svrbením a pálením, či popraskaním a šúpaním. Možno ste to nevedeli, ale tak ako iné časti našej pokožky, aj pery sa môžu spáliť od nadmerného slnenia.

 

Preto by vo vašej kabelke nemal chýbať kvalitný balzam na pery s UV filtrom, ktorý budete mať po ruke stále. Dnes vám taký jeden balzam predstavím - konkrétne pôjde o balzam BLISTEX LIP TONE. Aký je?

Blistex balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis balzamu:

 

Obsahuje ojedinelú kombináciu prírodného pigmentu, ktorá zvýrazňuje prirodzenú farbu pier a dodáva im mierne farebný nádych. Balzam naviac obsahuje hydratujúci a vyživujúci komplex, vitamíny a rastlinné extrakty, ako je olej z kokosových orechov a z bavlny.

 

Výsledkom sú prirodzene upravené a zdravo vyzerajúce pery. Obsahuje ochranný faktor SPF 15. Balzam bol dermatologicky testovaný.

blúzka s motýlmi a kvetmi

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie:

 

Toto je moje prvé stretnutie s touto značkou a výrobkom celkovo. Balzam bol balený v obale, a tak aspoň viete, že balzam nik pred vami nepoužil - to ja oceňujem. Z obalu sa dočítate základné informácie - o aký balzam ide, ingrediencie a iné,... Samotný balzam nie je nijak skosený, má červeno-ružovú až bordovú farbu a vonia dosť zaujímavo, akoby mentolovo. 

 

Perám dodá jemnú farbu, na fotke na ruke je vidieť, že toto rozhodne nie je balzam na pery s výraznou pigmentáciu. Ľahko sa nanáša, avšak asi prvých dvadsať minút som cítila na perách akoby jemné brnenie a chlad - pocitovo mi to nebolo nepríjemné. Potom to ustalo a cítila som len zjemnenie pier, preto viem že ich určite zhydratoval a potrebne vyživil.

 

Tento balzam nevyniká výdržou, preto jeho aplikáciu budete musieť opakovať každú hodinu, dve. Netreba však zabudnúť na to, že balzam pery chráni pred slnečným žiarením (SPF15), a takáto vlastnosť mnohým iným balzamom chýba! Tento balzam rozhodne nie je prepadák!

Blistex balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Blistex balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Poznáte značku Blistex? Máte doma nejaký balzam tejto značky?

8 komentárov
Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

09.07.2014 11:50

Konkrétne tento som neskúšala, ale mám ten másážny a ten je fajn

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

09.07.2014 14:20

Všetky balzamy od firmy Blistex sú skvelé. Celú zimu používam Blistex MedPlus a je to najlepší balzám proti páleniu a vysušeniu pier od mrazu. Dávam si ho aj každý večer celý rok a pery mám vláčne a hydratované. Odporúčam.

Vaše meno:

Martina

Martina

09.07.2014 15:02

Tiež mám taký a som s ním spokojná :)

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

09.07.2014 20:45

Neskúšala som :/

Vaše meno:

Alexandra Zlúkyová

Alexandra Zlúkyová

10.07.2014 10:04

oceňujem že má ochranný faktor .. :) vyskúšam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.07.2014 09:26

nemám veľmi rada balzamy, ktoré farbia, ale určite to má aj svoje výhody.

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

28.08.2014 11:40

Balzam na pery mi nem§že nikdy chýbať a keďže vôbec nepoužívam rúže na pery, myslím že táto alternatíva od Blistexu mi bude vyhovovať.

Vaše meno:

Gréta Katiová

Gréta Katiová

09.09.2014 18:07

túto značku ešte nepoznám,ale rada by som vyškúšala :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE