TEST: COLLISTAR lak na nechty s gélovým efektom

Kozmetika Collistar už viac ako 30 rokov zásobuje trh prvotriednymi produktmi. Pritom stále zostáva verná svojim postupom, keď sa kombinuje veľmi atraktívna cena s vysokým účinkom produktov. Výrobky talianskej značky Collistar sú založené na najmodernejších vedeckých výskumoch s dôkladným testovaním kvality a efektivity.

 

Je mi cťou, že budem mať možnosť testovať produkty tejto značky, po ktorých som doposiaľ iba pokukovala v e-shopoch. :))

Ako prvý som si vyskúšala lak na nechty s gélovým efektom v krásnom letnom odtieni 552 GERANIO BRIOSA, ktorý sa vo fľaštičke tvári trošku doružova, no vo svojej podstate je červenej farby.

collistar-smalto-gloss

Zdroj: Shutterstock®

Produkty tejto značky ma vždy upútali svojim zovňajškom. Pociťujem z nich kvalitu a luxus a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Balenie je síce jednoduché, no nič mu nechýba. A práve zlatá farba mu dodáva šmrnc.

 

Na zadnej strane fľaštičky nachádzam informácie o tom, že lak je dlhotrvácny s precíznym štetčekom, s čím nemôžem inak ako súhlasiť. 

collistar-lak-na-nechty

Zdroj: Shutterstock®

Lak perfektne kryje už v prvej vrstve. No poznáte ma, zvyk je železná košeľa, a tak som aj tentokrát aplikovala vrstvy dve. Skúsila som na ne ešte naniesť vrchný lak na malíček, no veľmi to samotnému laku neprospelo. Malíček je o poznanie menej lesklejší ako zvyšné nechty, preto odporúčam nadlak úplne vynechať a tešiť sa z lesku, ktorý získate iba použitím samotného laku. :)

collistar-gelovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

Štetček je klasického, užšieho tvaru, vďaka čomu sa dá plocha nechtov ľahko a celkom rýchlo pokryť vrstvou laku. 

 

Už pred testovaním som vedela, respektíve očakávala som, že z produktu nebudem sklamaná. A naozaj mu nie je čo vytknúť.

 

Oceňujem, že nebublinkuje, čo mi v poslednej dobe robí dosť lakov. Netuším, čo je tomu na príčine, ale vôbec sa mi to nepáči.

 

Rovnako sa teším z výdrže, ktorá je cca tých 4-5 dní, čo mi aktuálne bohato postačuje.

collistar-522-geranio-briosa

Zdroj: Shutterstock®

Schnutie je chvíľkovou záležitosťou. Povedala by som, že úplne uschne maximálne do 5 minút a myslím si, že je to skvelý čas. Najmä teraz v lete, keď vôbec nemám chuť sedieť a čakať na to, kým mi lak poriadne zaschne, aby som mohla ísť von.

 

Pre porovnanie som nechty pofotila v tieni aj na priamom slnku, takže môžete vidieť, aký je to skrytý chameleón. No jednoznačne je krásny v oboch prípadoch!

collistar-smalto-gloss-effectto-gel

Zdroj: Shutterstock®

O týždeň tu už nájdete recenziu na masielko na pery, z ktorého som unesená ešte viac ako z laku. Prezradím len toľko, že je v mojom obľúbenom odtieni MAGENTA! :) Tešíte sa?

collistar-lak-522

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

10.08.2015 07:32

krásny lak :-)

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

15.08.2015 00:51

krásna farba laku :)

Vaše meno:

Jana Križanová

Jana Križanová

15.08.2015 18:15

pekný lak aj jeho farby

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

17.08.2015 09:28

ten odtieň je nádherný letný :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 09:52

a opäť collistar a opäť super :)

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

04.09.2015 15:08

gelovy efekt vyzera byt fajn

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE