TEST: Dekoratívna kozmetika Dermacol

Dekoratívna kozmetika značky Dermacol ponúka množstvo výrobkov s ktorými sa môžte vyhrať a vytvoriť si tak líčenie ktoré vystihuje práve Vás

 

Dekoratívna kozmetika značky Dermacol ponúka množstvo výrobkov s ktorými sa môžte vyhrať a vytvoriť si tak líčenie ktoré vystihuje práve Vás.

 

 

V dnešnom teste Vám predstavím 4 dekoratívne výrobky a tiež Vám popíšem postup ako dať dokopy rozsypané očné tieňe.

 

Dnes sa dočítate o:

   

• Trio eye shadow (očné tiene trio)

• Pearly loose eye shadow (sypké očné tiene) 

• Soft eyebrow pencil (ceruzka na obočie)

• Glitter lip gloss (lesk na pery s trblietkami)

 

 

 

 

• Trio eye shadow (očné tiene trio)

Sú to trio očné tiene, ktoré zvýraznia farbu očí a rozjasnia ich, rozžiaria pohľad a dodajú im hĺbku. Tiene mi prišli rozsypané a tak som ich dala pomocou jednoduchého postupu opať dokopy, avšak nie do takého akého by ste ich zakúpili v obchode. Postup ako z rozsypaných spraviť opäť celé tiene najdete na konci testu.  

 

Zamatovo jemné krémové zloženie s vitamínmi A a E sa ľahko nanáša a perfektne priľne k viečkam. Tiene majú naozaj dobrú pigmentáciu avšak čo sa týka výdrže tak celý deň nevydržia. Vydržia tak pol dňa bez toho aby sa rozmazávali, zlievali či bledi. Keďže je to trio tak jednotlivé farby môžete nanášať na viečko samostatne alebo v kombinácii. Ja ich teda môžem len v kombinácii ale to mi vôbec nevadí. 

 

Cena: 3,79 €

 

 

 

• Pearly loose eye shadow (sypké očné tiene) 

Trendový odtieň obohatený o dúhovú perlovú textúru. Veľmi jednoducho sa nanáša a je hodvábne jemný. Tiene majú veľmi zaujímavé balenie a celkovo aj nanášanie je zaujímavé, majú klasický penový aplikátor. Otváranie a zatváranie je zabezpečené okrem iného aj strunkou - nemusíte sa bát nechcenného otvorenia - uzáver drží naozaj pevne. 

 

Vďaka praktickému aplikátoru máte možnosť nalíčenia celého viečka, alebo iba vytvorenia očnej linky. Veľmi jemná textúra farby dodáva očiam precízny a neobvyklý vzhľad. Tiene zostávajú sýte celé hodiny, nezlievajú sa a neopadávajú. Tento tieň som si veľmi obľúbila a tak Vám ho vrelo odporúčam vyskúšať. Na výber ponúka Dermacol až 10 rôznych odtieňov.

 

Cena: 5,69 €

 

 

• Soft eyebrow pencil (ceruzka na obočie)

 

Veľmi jemná ceruzka, ktorá dokáže krásne zvýrazniť líniu obočia. Obsahuje vitamín E. Vrchnáčik je doplnený o špeciálne tvarovanú kefku s ktorou su nakoniec ešte upravíte obočie do Vami požadovaného tvaru. Ceruzka sa zmestí do každej kozmetickej taštičky. Jediné mínus čo jej môžem vytknúť je, že skoda že nieje vysúvacia - vtedy by bola ešte praktickejšia.

 

Cena: 3,80 €

 

 

 

• Glitter lip gloss (lesk na pery s trblietkami)

 

Žiarivý lesk na pery s úžasnou sladkou vôňou čučoriedok - úplne nádherná vôňa! Lesk dodáva perám svieži „mokrý“ vzhľad. Ja som testovala odtieň 10 je to taký jemný ružový lesk. Pery nejak farebne netónuje ale dodáva im extrémne vysoký lesk. Lesk obsahuje alebo teda celý pozostáva z miniatúrnych trblietok. Svetlo odrážajúce trblietky vytvára na perách nádherné odlesky a dodáva perám plnosť.

 

Lesk má ergonomický aplikátor, ktorý  zaisťuje ľahké vykreslenie pier a nanesenie optimálnej vrstvy lesku - je veľmi jemnučký. Perám dodáva potrebnú hydratáciu. Avšak čo sa týka výdrže, tak žial je veľmi malá lesk rýchlo mizne a ak pijete/jete tak sa stratí priam okamžite. Pre niektoré môže byť nevýhoda aj mierna lepivosť.

 

Cena: 3,79 €

 

 

 

 

 

Postup ako z rozsypaných spraviť opäť celé tiene:

1) ak už sa Vám rozsypali tiene a chcete ich dať "dokopy", je dôležité ich ešte viacej rozdrobiť aby boli kúsky čo najmenšie

2) zoberte klasickú alpu a do tieňa nalejte pár kvapiek, tak aby sa vytvorila kašička

3) teraz si nachystajte vreckovku, poskladajte ju a priložte na daný tieň - prstami pritláčajte - vreckovka absorbuje alpu a utlačené tiene Vám zostanú celé, tak akoby neboli porušené

2 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

20.01.2014 20:43

Dekoratívna kozmetika značky Dermacol je tu už XX rokov a stále je rovnako kvalitná tento lesk si kupuje dcéra a veľmi jej pristane

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

25.01.2014 11:23

Dermacol je úžasná značka ja mám od nich najradšej laky na nechty :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE